metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 15 °C - oblačno, během dne postupně až zataženo a občasný déšť nebo přeháňky

Úterý, 25. října 2016. Svátek má Beáta.

O nás

Deník Metro, který v České republice poprvé vyšel v roce 1997, dnes představuje největší mezinárodní a nejrychleji rostoucí noviny světa. Vychází ve více než 100 metropolích 23 zemích Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky.

Díky mezinárodní síti, která čítá více než 400 novinářů, si v deníku Metro můžete přečíst exkluzivní rozhovory s takovými celebritami, jako jsou Nicole Kidman, Steven Spielberg, George Clooney, Tom Cruise či osobnostmi od Dalai Lamy počínaje a Billem Gatesem konče. Nejen proto se stal deník Metro nejoblíbenějšími novinami mladých, vzdělaných a časově vytížených obyvatel velkých metropolí.

České vydání deníku Metro je distribuováno zdarma v Praze a dalších 50 městech v průměrném denním nákladu 280 tisíc výtisků. Tím se Metro řadí na první místo mezi deníky v počtu distribuovaných výtisků, navíc v Praze udržuje pozici deníku nejčtenějšího.

Od léta roku 2007 doplnilo vydavatelství své tiskové portfolio o magazín, který představuje unikátní spojení dvou lifestylových magazínů pro obě pohlaví. Distribuční místa magazínu najdete zde.

V roce 2009 se v regionech Brno a Plzeň představuje unikátní koncept XXL, kdy je jednou měsíčně distribuováno aktuální vydání deníku nad rámec běžného nákladu do 100 tisíc poštovních schránek místním domácnostem. Tím se v těchto oblastech stalo Metro nejúčinnějším inzertním nástrojem s téměř 100 procentním pokrytím místní populace.

Deník Metro je od roku 2006 evidován v Guinessově knize rekordů jako největší mezinárodní deník. V roce 2009 získalo Metro ocenění "Nejlepší noviny roku" na mezinárodním mediálním festivalu ve Valencii.

Vydavatelem deníku Metro je společnost Mafra, a.s..

Vaše fotky

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám