metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 7 °C

Pátek, 16. listopadu 2018. Svátek má Otmar.
Den bezpečnosti na brněnském výstavišti.
Den bezpečnosti na brněnském výstavišti. | foto: Veletrhy Brno, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Den bezpečnosti na brněnském výstavišti

22. května 2017  0:01
Komerční sdělení Na přelomu května a června bude areál brněnského výstaviště patřit bezpečnosti. Od 31. května do 3. června se totiž budou konat Veletrhy Integrovaného záchranného systému, tedy trojlístek akcí IDET, PYROS, ISET. Nejbohatší program je připraven na sobotu 3. června, kdy se bude konat Den bezpečnosti na brněnském výstavišti.

Pro návštěvníky bude připraveno nesčetně atraktivních akcí a exponátů. Veletrh IDET sice končí v pátek, ale Armáda ČR zůstane i do soboty a představí své nejmodernější vybavení. Výstavní expozice veletrhů PYROS a ISET v pavilonu F a na přilehlých volných plochách budou k dispozici všem návštěvníkům bez jakéhokoli omezení. Největší přehlídku svého vybavení a vozového parku připravily Městské policie ze dvou desítek měst celé České republiky, slaví totiž dvacet pět let od svého založení. Můžete si vyzkoušet například simulátor opilosti či laserovou střelnici.

Nejbohatší program s názvem ZÁCHRANÁŘI DĚTEM – Vyzkoušejte si práci záchranářů, si pro návštěvníky připravili hasiči. V sobotu se na vás budou těšit v pavilonu Z, který bude nabitý moderní i historickou hasičskou technikou. Budou probíhat různé ankety o ceny pro všechny věkové kategorie, praktické ukázky práce všech složek IZS, soutěž TFA (Toughest Firefighter Alive) pro děti, tanková bitva modelů v měřítku 1:6 a mnoho dalších.

Disciplína TFA tedy Toughest Firefighter Alive se u nás těší velké popularitě a v sobotu se bude konat také soutěž o pohár prezídia Moravské hasičské jednoty. Mezi pavilony G1 a G2 se představí také zástupci naší reprezentace, která se připravuje na obdobu Olympijských her, tedy Světových policejních a hasičských her v Los Angeles.

Na kolejišti budou představeny tři vozy (krejčovský, kovářský a poštovní ambulance) ze soupravy Legiovlak i s posádkou, která má k dispozici doplňovanou databázi legionářů. Každý návštěvník tak může na místě zjistit, jestli měl legionáře mezi svými předky. V provozu bude také terénní polygon IDET Arena s živými ukázkami armádní, hasičské a policejní techniky. K vidění budou například ukázky kynologických a hipologických jednotek, zásahy při přepadu eskorty, vyprošťování osob z automobilu při havárii a mnoho dalších.

Vstupné na sobotu 3. června bude pro děti do patnácti let zdarma, pro dospělé pak 50 Kč. Těšíme se na vás!

Hlavní zprávy

Současní dějepisci neoslovují mladé lidi jejich jazykem

Pavel Baran
vydáno 16. listopadu 2018  13:14

Místopředseda Akademie věd České republiky Pavel Baran je členem Akademické rady i mnoha vládních orgánů. „Znalosti dějin jsou pro každý národ stejně...  celý článek

Most Legií bude bez tramvají

Most Legií spojuje Národní třídu přes Střelecký ostrov s Újezdem a Malou...
vydáno 16. listopadu 2018  11:56

Dělníci dají do pořádku trať mezi Národním divadlem a Újezdem.  celý článek

Noc si můžete užít při Noci divadel

V divadlech si můžete vyzkoušet být hercem.
vydáno 16. listopadu 2018  8:55

Kromě akcí připomínajících události 17. listopadu se můžete vydat i do zákulisí divadel.  celý článek

Hřib je pětačtyřicátým primátorem. Praha už má i městskou radu

Koaliční jednání Pirátů, TOP09 a Praha Sobě o primátorovi hl.m.Prahy a koalici....
vydáno 16. listopadu 2018  5:55

Pirát Zdeněk Hřib se mohl včera na ustavujícím jednání nového zastupitelstva spolehnout na všech 39 hlasů koalice Pirátů, Prahy sobě (PS) a Spojených sil...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám