metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 12 °C

Pondělí, 24. září 2018. Svátek má Jaromír.
Den bezpečnosti na brněnském výstavišti.
Den bezpečnosti na brněnském výstavišti. | foto: Veletrhy Brno, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Den bezpečnosti na brněnském výstavišti

22. května 2017  0:01
Komerční sdělení Na přelomu května a června bude areál brněnského výstaviště patřit bezpečnosti. Od 31. května do 3. června se totiž budou konat Veletrhy Integrovaného záchranného systému, tedy trojlístek akcí IDET, PYROS, ISET. Nejbohatší program je připraven na sobotu 3. června, kdy se bude konat Den bezpečnosti na brněnském výstavišti.

Pro návštěvníky bude připraveno nesčetně atraktivních akcí a exponátů. Veletrh IDET sice končí v pátek, ale Armáda ČR zůstane i do soboty a představí své nejmodernější vybavení. Výstavní expozice veletrhů PYROS a ISET v pavilonu F a na přilehlých volných plochách budou k dispozici všem návštěvníkům bez jakéhokoli omezení. Největší přehlídku svého vybavení a vozového parku připravily Městské policie ze dvou desítek měst celé České republiky, slaví totiž dvacet pět let od svého založení. Můžete si vyzkoušet například simulátor opilosti či laserovou střelnici.Nejbohatší program s názvem ZÁCHRANÁŘI DĚTEM – Vyzkoušejte si práci záchranářů, si pro návštěvníky připravili hasiči. V sobotu se na vás budou těšit v pavilonu Z, který bude nabitý moderní i historickou hasičskou technikou. Budou probíhat různé ankety o ceny pro všechny věkové kategorie, praktické ukázky práce všech složek IZS, soutěž TFA (Toughest Firefighter Alive) pro děti, tanková bitva modelů v měřítku 1:6 a mnoho dalších.

Disciplína TFA tedy Toughest Firefighter Alive se u nás těší velké popularitě a v sobotu se bude konat také soutěž o pohár prezídia Moravské hasičské jednoty. Mezi pavilony G1 a G2 se představí také zástupci naší reprezentace, která se připravuje na obdobu Olympijských her, tedy Světových policejních a hasičských her v Los Angeles.

Na kolejišti budou představeny tři vozy (krejčovský, kovářský a poštovní ambulance) ze soupravy Legiovlak i s posádkou, která má k dispozici doplňovanou databázi legionářů. Každý návštěvník tak může na místě zjistit, jestli měl legionáře mezi svými předky. V provozu bude také terénní polygon IDET Arena s živými ukázkami armádní, hasičské a policejní techniky. K vidění budou například ukázky kynologických a hipologických jednotek, zásahy při přepadu eskorty, vyprošťování osob z automobilu při havárii a mnoho dalších.

Vstupné na sobotu 3. června bude pro děti do patnácti let zdarma, pro dospělé pak 50 Kč. Těšíme se na vás!Hlavní zprávy

Chceme zdravou Prahu, říká Jan Čižinský

Starosta Prahy 7 Jan Čižinský
vydáno 24. září 2018  14:11

Deník Metro představuje kandidáty na primátora hlavního města Prahy.  celý článek

Pošlu vaše nahé fotky kolegům, hrozí vyděrač

Ilustrační snímek
vydáno 24. září 2018  11:11

„V telefonu máte software, přes který dokážu vašim přátelům a kolegům poslat fotky, na kterých masturbujete“.  celý článek

Na seniory se nemůžeme zlobit, že šíří mailové spamy, říká šéf Elpidy

Jan Bartoš
vydáno 24. září 2018  9:45

Vedoucí Centra Elpida Jan Bartoš se věnuje vzdělávání seniorů. „Senioři netuší, že nevyžádaná zpráva může být nebezpečná,“ říká v rozhovoru pro deník...  celý článek

Lukáš Veverka: Moje příští práce je pro mě větší ocenění než Český lev

Lukáš Veverka
vydáno 24. září 2018  7:55

Práce držitele Českého lva za nejlepší filmový plakát, režiséra a designéra znělek televizních pořadů a reklamních spotů Lukáše Veverky je v posledních...  celý článekVaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám