metro.cz

Počasí v Praze

5 °C / 7 °C - proměnlivá, převážně velká oblačnost a místy sněhové přeháňky, v polohách pod 300 m i dešťové.

Pátek, 24. února 2017. Svátek má Matěj.
PřihlášeníToto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit: příspěvky podle vláken | příspěvky podle času
Kdo zavinil tento tristní stav

Značnou odpovědnost nese bývalý radní Radovan Šteiner (ODS).

Veolia

R^To se mi líbí

Praha by tak už úplně zrušila problémový francouzský podnik Veolia. Škoda jen, že Veolia Transport nepřipadla DP, Arriva je také nespolehlivá! Veolia Energie by měla převzít Pražská energetika a prostě podnik Veolia úplně zrušitRv a to samé provést s podnikem ArrivaRv.

Re: Veolia

Od PVK obdržet kvalitní kohotkovou vodu? Dámy a pánové jste z Venuše a z Marsu? Je to to nejhorší co nám Vltava a Želivka dává! Převaření ani vlastní přefiltrace moc nepomůže. PVK budou vždy problémové. Nikdo prostě nedodá lepší služby. Ty miliardy co mají si tučňáci rozfofrují do nesmyslných odměn za nic. A přesně takhle v naší prdeli jménem Česko funguje každý druhý! Pán Babiš a jeho E E T s tím chtějí udělat zázrak a fungovat jako Švýcarsko che, che, che blé... když ani Keller není poctivec bude sotva Babiš nebo Komárek.

Re: Veolia

pokud nebude na PVK "přisátý" někdo z kolegia Janoušek, Rittig a podobní vykukové, vřele bych se za tuto koupi přimlouval, jelikož je ale dle mého má úvaha správná vychází mi závěrem, že je jedno kdo mi bude zdražovat vodné/stočné.

K Vašemu příspěvku bych z dovolením přispěl svoji zkušenost, zřejmě ste nepil vodu mimo Prahu, neboť takovou hloupost a neomalenost by nenapsal nikdo kdo má takovou zkušenost.


Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám