metro.cz

Počasí v Praze

-8 °C / 0 °C - většinou jasno.

Neděle, 22. ledna 2017. Svátek má Slavomír.
PřihlášeníToto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit: příspěvky podle vláken | příspěvky podle času
Kdo zavinil tento tristní stav

Značnou odpovědnost nese bývalý radní Radovan Šteiner (ODS).

Veolia

R^To se mi líbí

Praha by tak už úplně zrušila problémový francouzský podnik Veolia. Škoda jen, že Veolia Transport nepřipadla DP, Arriva je také nespolehlivá! Veolia Energie by měla převzít Pražská energetika a prostě podnik Veolia úplně zrušitRv a to samé provést s podnikem ArrivaRv.

Re: Veolia

Od PVK obdržet kvalitní kohotkovou vodu? Dámy a pánové jste z Venuše a z Marsu? Je to to nejhorší co nám Vltava a Želivka dává! Převaření ani vlastní přefiltrace moc nepomůže. PVK budou vždy problémové. Nikdo prostě nedodá lepší služby. Ty miliardy co mají si tučňáci rozfofrují do nesmyslných odměn za nic. A přesně takhle v naší prdeli jménem Česko funguje každý druhý! Pán Babiš a jeho E E T s tím chtějí udělat zázrak a fungovat jako Švýcarsko che, che, che blé... když ani Keller není poctivec bude sotva Babiš nebo Komárek.

Re: Veolia

pokud nebude na PVK "přisátý" někdo z kolegia Janoušek, Rittig a podobní vykukové, vřele bych se za tuto koupi přimlouval, jelikož je ale dle mého má úvaha správná vychází mi závěrem, že je jedno kdo mi bude zdražovat vodné/stočné.

K Vašemu příspěvku bych z dovolením přispěl svoji zkušenost, zřejmě ste nepil vodu mimo Prahu, neboť takovou hloupost a neomalenost by nenapsal nikdo kdo má takovou zkušenost.


Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám