metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 17 °C

Sobota, 22. září 2018. Svátek má Darina.
Gigabajty hrají prim, chceme být online všude
Gigabajty hrají prim, chceme být online všude | foto: Vodafone

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gigabajty hrají prim, chceme být online všude

5. března 2018  7:00
Komerční sdělení Možná jste si také všimli, že ten gigabit internetu, který ještě nedávno stačil na měsíc pohodlného brouzdání na internetu, teď zmizí klidně za pár dní. A když k telefonu pustíte své děti v pubertě, tak i za pár hodin. Nebylo by lepší nedělat si z toho hlavu?

A co kdybyste vy i další členové rodiny měli možnost být online nejen venku na mobilním telefonu, ale i doma s pevným internetem. Vodafone nabízí možnost mít připojení jak doma na pevno, tak v mobilním telefonu nebo třeba tabletu, když vyrazíte na cesty nebo za zábavou, a to všechno v jednoduchém tarifu Red+ Home. A pokud chcete volat nebo smskovat, sice možná budete působit jako ze staré školy, ale máte na to v tarifu doslova neomezené možnosti.Internet se s rozšířením sítě LTE zrychlil tak, že dlouhá doba načítání fotky na Instagramu, nebo přehrávání videa na Youtube v nízkém rozlišení se stává pomalu minulostí. Popularita streamovacích programů s libovolným obsahem pomalu mění vnímání formy televizní zábavy, kdy jsme samy sobě programovým ředitelem. Všechno je to pohodlné a rychlé, do doby než vám přijde smska, že jste dostáhli 90 % spotřeby dat. To je pro většinu ten moment, kdy se začneme v kavárně doptávat na heslo pro wifi připojení.

Že nároky toho, co chceme na internetu „objevovat“ se zvyšují, potvrzuje i generální ředitel Vodafonu, Petr Dvořák „Požadavky zákazníků na velikost objemů dat se každým rokem zvyšují, a proto zákazníkům s těmito tarify zásadně navyšujeme objem dat, a to bez změny ceny nebo smlouvy“. Pokud tedy jste nebo plánujete být zákazníkem Vodafonu, můžete už nyní začít využívat automaticky navýšené kapacity měsíčního objemu dat. Příkladem je tarif Red+, který z původních 2 GB narostl až na 10 GB internetu.

Gigabajty hrají prim, chceme být online všude

Ale hlavní novinkou Vodafonu je možnost zkombinovat několik nabídek dohromady, a tím znatelně ušetřit peněženku i nervy s počítáním dat. V nové reklamní kampaní Ondřej Sokol předvádí, co to znamená mít doma příbuzného déle, než jsme čekali a také představuje možnost rodinného tarifu, kde se můžeme dělit o data až ve 4 lidech. A to třeba až o 50 GB dat, to je počet, který by měl v jedné rodině stačit jak rodičům, tak dětem se zájmem o pravidelné sledování youtuberů.

Výhoda kombinované nabídky je také v nepočítání času stráveného na sociálních sítích, jako jsou například Facebook, Instagram, Pinterest a další, a to zajišťuje Social Pass. Pohodlné chatování zase zažijete s Chat Passem, takže ani jedna z těchto aktivit vám neukrojí z rodinného datového balíčku. Stejně tak je součástí balíčku také pevný internet, jehož nabídku Vodafone vylepšil o nové varianty. Služba nyní využívá technologie ADSL, VDSL nebo i optické připojení. Maximální rychlost připojení závisí na technických možnostech ve vašem bydlišti a může dosáhnout až 100 Mbit/s. Navíc při pořízení služby v rámci Red+ Home neplatíte žádný aktivační poplatek za zřízení služby.

Díky stávající nabídce Pevného internetu přes LTE je teď neomezený pevný internet od Vodafonu v některé z výše uvedených variant dostupný pro 99 % obyvatel ČR. Dostupnost a možnosti Pevného internetu si mohou zákazníci zjistit na stránkách www.vodafone.cz/pevny-internet, v prodejnách Vodafonu nebo na zákaznické lince. Více informací na https://www.vodafone.cz/red-home/.Hlavní zprávy

Milují nás vnučky našich fanynek, říká Karel Holas z Čechomoru

Čechomor v sestavě roku 2018. Karel Holas je druhý zleva.
vydáno 22. září 2018  15:55

Karel Holas je, vedle Františka Černého, výraznou individualitou skupiny Čechomor, která letos slaví kulaté narozeniny. Na podzim vyrážejí na narozeninové...  celý článek

Revoluce, pak kocovina

Momentka z inscenace ’68
vydáno 22. září 2018  12:50

Hravou scénickou esej J. A. Pitínského hraje brněnské HaDivadlo.  celý článek

Civilizační nemoci devastují i ledviny

Při selhání ledvin je zapotřebí dialýza nebo transplantace.
vydáno 22. září 2018  8:05

Trpíte-li vysokým krevním tlakem nebo se přejídáte sladkým a trpíte obezitou, pak vám nehrozí jen infarkt či mrtvice, ale i problémy s ledvinami.  celý článek

Sami si můžete zahrát na městské plánovače

Grafické studio Oficina pro výstavu navrhlo animované simulace a herní systém.
vydáno 21. září 2018  15:45

Hrací stoly, táhla a kostičky. Metropoli budoucnosti si mohou Pražané postavit na interaktivní výstavě.  celý článekVaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám