metro.cz

Počasí v Praze

15 °C / 30 °C

Čtvrtek, 20. září 2018. Svátek má Oleg.
Internetové bankovnictví střídá mobil
Internetové bankovnictví střídá mobil | foto: mBank

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Internetové bankovnictví střídá mobil

12. prosince 2017  0:01
Komerční sdělení Budete platit hotově, kartou, nebo telefonem? Možná se vám taková otázka nemusí zdát zrovna v pořádku. V obchodě by však mohla už nyní zaznít zcela reálně. Chytré telefony dnes totiž neumějí pouze volat, fotit nebo navigovat, ale dokážou kromě jiného i zaplatit nákup přiložením k platebnímu terminálu.

Aplikaci mBank 3.0, se kterou funkce telefonů dostávají nové rozměry, vyvinula mBank ke svým 10. narozeninám. A neohlíží se přitom zpět, ale naopak – vyhlíží trendy budoucnosti.K těm patří mimo jiné stále častější využívání mobilního bankovnictví před tím internetovým. Lidé si přes telefon zvykli kontrolovat zůstatky na účtu, historii plateb, kromě toho ale i 66 % uživatelů používá aplikaci k zadávání jednorázových plateb. V následujících letech se může k populárním funkcím připojit i zmíněná možnost platby telefonem v obchodě nebo sledování veškerých výdajů. Funkce Moje výdaje uživateli sděluje, kolik peněz v aktuálním měsíci utratil, a zároveň nabízí porovnání s ostatními měsíci. Což kontrolu financí na účtu značně usnadňuje. K praktickým stránkám aplikace patří i její schopnost vyhledat nejbližší bankomat v okolí.

Aplikace vyvinutá s ohledem na maximální jednoduchost, bezpečnost a minimalistický design kromě jiného i okamžitě oznamuje pohyby na účtu. I nadále se ovšem dá očekávat rozšíření o další funkce. U mBank bude časem možné přes smartphone dokonce zažádat o půjčku nebo si kompletně založit celý účet, bez navštívení jediné pobočky.

mBank je první bankou v CR, která přinesla novinku v podobě Android Pay integrovanou přímo do nové aplikace. Pro zákazníka to znamená, že svým telefonem může začít platit vzápětí poté, co si své platební karty od mBank propojí se službou Android Pay. Což netrvá déle než minutu.

Rostoucí oblibu mobilního bankovnictví potvrzují i čísla, v současnosti jej totiž využívá celých 52 % lidí, kteří mají založený účet v bance. Podle průzkumu mBank je dokonce každý třetí přesvědčený, že v budoucnosti budeme místo internetového bankovnictví využívat již pouze to mobilní.Hlavní zprávy

Xindl X: Byla zábava zkusit si věci, které jsem na deskách neměl

Ondřej Ládek v civilu
vydáno 19. září 2018  14:45

Ondřej Ládek vydává pod přezdívkou Xindl X pozítří šestou studiovou desku. Nese název Sexy Exity a přináší pestrou škálu písní. Autor většiny z nich se v...  celý článek

„Začalo to vlaštovkou de luxe,“ říká spisovatel Václav Šorel

Z publikace Vzduch je naše moře – Historie českého a československého letectví...
vydáno 19. září 2018  11:32

Podzimní Velký knižní čtvrtek nabídne patnáct novinek napříč žánry. Na pultech knihkupců se objeví mimo jiné i publikace Vzduch je naše moře – Historie...  celý článek

Švédský nábytek dorazí bez kuliček

Interiér prodejny Ikea na Václavském náměstí v Praze.
vydáno 19. září 2018  8:32

Skandinávská firma Ikea otvírá zítra na Václavském náměstí novou malou prodejnu.  celý článek

Rezidenti platí a podvodníci šetří. Zakrývají si espézetky

Zakrytá registrační značka automobilu v Pařížské ulici.
vydáno 19. září 2018  5:55

Bahno. Nálepky. Hadry. Listí. Tohle všechno najdete na SPZ v parkovacích zónách.  celý článekVaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám