metro.cz

Počasí v Praze

6 °C / 10 °C

Středa, 14. listopadu 2018. Svátek má Sáva.
Petr Casanova
Větší foto
Petr Casanova | foto: Firstclass.czMetro.cz

Motivace? I to je Tajemství úspěchu

4. dubna 2018  15:48 Metro.cz
Zajímá vás, jak prodat kvalitní produkt, jak motivovat sebe a svůj tým nebo jak nevzdat svou cestu za úspěchem? To vše představí už zítra přednášející na konferenci Tajemství obchodu ve Foru Karlín, kde návštěvníci nebudou pouhými diváky.

„Chcete slyšet odpověď na vaši otázku? Panelové diskuse řečníků jsou pro vás příležitostí nejen vidět několik nejúspěšnějších obchodníků společně na pódiu a slyšet je diskutovat na jedno téma, ale hlavně položit vaše dotazy,“ stojí na webu konference.

Provázet celou akcí bude Petr Casanova, zakladatel FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz a autor několika publikací: „Tajemství obchodu je největší konferencí svého druhu v Česku. Nejen velikostí publika, ale hlavně tím, jakou dává příležitost. Nabízí možnost zažít největší česká jména přímého prodeje v jeden den.“

Jedním z hostů je třeba Petr Kroupa, spoluzakladatel poradenské společnosti Partners a jeden z šesti partnerů. Zkusíte-li Petra Kroupu najít na internetu, pravděpodobně se dozvíte, že je český basketbalista. Nejde o shodu jmen. Opravdu má za sebou úspěšnou basketbalovou dráhu se stříbrnou medailí z české basketbalové ligy a stovky bodů z českých i evropských soutěží. Po úspěšné kariéře basketbalisty se začal naplno věnovat podnikání a vybudoval si kariéru možná ještě úspěšnější.

Tajemství úspěchu

  • Největší konference přímého prodeje v Česku se koná tento čtvrtek pod záštitou projektů First Class a Business Leaders.
  • Jejich zakladatel Petr Casanova provede účastníky celým dnem z pozice moderátora.
  • Zúčastní se Roman Hassmann, člen evropského vedení Amway, Aleš Buksa, zakladatel LR Health & Beauty, Barbora Chuecos, generální ředitelka Mary Kay CZ a SK, Petr Hrubý, zakladatel Broker Consulting, a další.

Komentáře

Hlavní zprávy

Prcháme z avie VB, je 17. listopadu 1989

Naše parta před vozem, kterých je už jenom pár.
vydáno 14. listopadu 2018  12:30

Nevšední úniková hra má autenticitu i promakané úkoly. V roli demonstrantů jsme se vydali za dobrodružstvím. Ten den už se znovu blíží, 17. listopad. My...  celý článek

Sloupek Martina Daneše: Jak jsem neumřel

Martin Daneš, bývalý recepční
vydáno 14. listopadu 2018  11:11

Na druhou stranu člověk neví, co se může stát za týden, píše Martin Daneš ve svém sloupku.  celý článek

Zeman kandiduje. Jak se připravují a reagují média?

Tomáš Bojar
vydáno 14. listopadu 2018  9:54

Nový snímek Tomáše Bojara s názvem Mimořádná zpráva, jde už zítra do kin.  celý článek

Jindra Polák: Na koncertech zařadíme blok písní Michala Tučného

Kapela Jelen a Míša Tučná
vydáno 14. listopadu 2018  7:45

Kapela Jelen vyráží na turné s dcerou Michala Tučného Míšou. Šňůra začíná v pátek v Herálci a končí 15. prosince v Praze. Proč na turné jedou a jak se...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám