metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 25 °C

Pondělí, 18. června 2018. Svátek má Milan.
Představení The Naked Truth
Větší foto
Představení The Naked Truth | foto: Jan ZrzavýMetro.cz

Na Silvestra můžete na balet, tanec u tyče i electro-swing

23. prosince 2017  7:55 Radek Babička
Silvestr v Brně se dá strávit na mnoho způsobů. Akce chystají nejen kluby, ale i divadla a další místa. Na Flédě si fanoušci za jedno vstupné mohou po celý večer vybírat ze tří pódií rozdělených podle různých hudebních žánrů. Představí se víc než desítka DJ, hudební večer navíc zpestří videomapping a světelná show.

Kdo dává přednost funk-rocku, zamíří nejspíš do Metro Music Baru. Silvestrovský koncert tam totiž obstarají Red Hot Chili Peppers Revival. Silvestrovská noc v Sono Centru se zase ponese v rytmu electro-swingu. Atmosféru elegantních tančíren a kabaretů vdechne klubu ve tvaru koule Živý band, Electro Swing Bohemia, lechtivé burlesque či unikátní boylesque. Silvestrovské zážitky nabízejí i divadla.Pokud si chcete užít dvě silvestrovské akce, můžete vyrazit do Divadla Bolka Polívky. Tady totiž silvestrovské představení pořádají už 30. prosince. V komedii The Naked Truth – Odhalená pravda se děj točí kolem poledanceové tyče.

„Tento večer bude pro návštěvníky unikátní možností vyzkoušet si, jaké to je tančit na tyči stejně jako hrdinky této divadelní hry, a to přímo na jevišti, pod vedením zkušené trenérky pole dance,“ říká mluvčí divadla Michal Adamík.

Balet Národního divadla Brno připravuje na poslední den roku show v Mahenově divadle. Středobodem večera bude bláznivé silvestrovské Labutí jezero v netradiční podobě. Hudební delikatesy v jazzovém duchu během večera naservíruje trio Three of Spades, pěvecká legenda Laďa Kerndl a brilantní trumpetista a imitátor Louise Armstronga František Procházka. Popůlnoční party pak obstará DJ Schafff.

Zajímavým místem pro přivítání roku 2018 může být i saunový resort Maximus u Brněnské přehrady. Silvestrovská noc včetně ubytování v místním hotelu zahrnuje čtyřchodovou slavnostní večeři, welcome drink, tombolu, živé pěvecké vystoupení a na pokoji také láhev sektu a ovoce. K tomu samozřejmě relaxační zážitky v samotném wellness centru. Za takto strávenou silvestrovskou noc však v páru zaplatíte téměř deset tisíc korun. Samotná silvestrovská party bez noclehu a vstupu do wellness pak pár vyjde na pět tisíc korun.Komentáře

Hlavní zprávy

Ze železničního mostu během renovace drhnou rez pískem

Práce na obou stranách spojnice jedou ve velkém.
vydáno 18. června 2018  8:35

Zatímco se Praha hádá, zda dopravní spojnici zbourat, či ne, TSK ji opravuje.  celý článek

Kinobus dopravního podniku opět vyjíždí do pražských ulic

Kinobus vyráží na svou 11. sezonu.
vydáno 18. června 2018  5:57

Promítat se budou úspěšné české filmy i hollywoodské trháky.  celý článek

Má se v inzerátech uvádět výše platu?

Mzdu by si měly obě strany domluvit u pohovoru.
vydáno 17. června 2018  14:45

Kdo hledá novou práci, je pro něj jedním z nejdůležitějších kritérií výše nabízené mzdy. Na Slovensku už je povinnost ji uvádět.  celý článek

To není Starlord, Chris Pratt přichází do Jurského parku

Chris Pratt se na ostrově snaží najít inteligentního ještěra, kterého vychoval.
vydáno 17. června 2018  12:59

Nedávno se ukázal v nových Avengers jako Starlord, nyní je hrdinou na ostrově dinosaurů.  celý článekVaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám