metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / 2 °C

Čtvrtek, 22. února 2018. Svátek má Petr.
Pro maminky relaxace i nakupování, pro děti spousta zábavy
Pro maminky relaxace i nakupování, pro děti spousta zábavy | foto: Veletrh ProDítě

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pro maminky relaxace i nakupování, pro děti spousta zábavy

20. března 2017  0:01
Komerční sdělení Od 23. do 26. března se na brněnském výstavišti koná oblíbený veletrh potřeb pro děti a maminky ProDítě, v jehož nabídce nechybí ani zábavný program pro malé i větší návštěvníky. Letos nově se koná také projekt Svět ženy, který nabídne sortiment pro krásnou a spokojenou ženu.

Zkrátka nepřijdou ani tatínci, kteří se mohou zastavit na prodejní výstavu rybářských potřeb Rybaření.Zažijte svoji proměnu se Světem ženy

Pro všechny ženy a dívky je připraven nový projekt Svět ženy, kterého se účastní výrobci kosmetiky, oblečení od českých nezávislých tvůrců, nechybí ani zdravá výživa a zdravý životní styl. V doprovodném programu budou odhaleny největší mýty ve zdravé výživě nebo tipy na různé styly líčení a správnou péči o pleť. Nechybí ani kadeřnická show, na které vyzkoušíte zajímavé módní střihy a netradiční účesy. Odpočinout si můžete při kosmetických službách nebo při masáži. Přijďte zažít svoji proměnu!

Báječný program pro malé i větší návštěvníky

Širokou nabídku potřeb pro děti a jejich maminky doplňuje doprovodný program pro malé i větší návštěvníky. Součástí čtvrtečního doprovodného programu je divadelní představení Malá medvědí pohádka, kterou si připravilo Soukromé divadlo Zdeňka Ševčíka.

Páteční dopoledne je ve znamení školkiády s VIDA! science centrem, na odpoledne je pak pro děti připravena zábava s oblíbeným Prasátkem Peppou a Tomem nebo Autobot show, kterou ocení nejenom malí kluci.

Víkendový program pak začne školou kouzel Pavla Dolejšky, nebude chybět ani soutěž pro maminky Těhotná MISS 2017, program pak vyvrcholí vystoupením Majdy z Kouzelné školky s Petrem Vackem! V neděli dopoledne nás čeká zábavný karnevalový program s Brněnskými písničkovými tetinami Klotyldou a Matyldou nebo odpolední vystoupení Václava Upíra Krejčího.

Pro maminky relaxace i nakupování, pro děti spousta zábavy

Hry, zábava a soutěže nejenom pro děti

Součástí doprovodného programu jsou také hry a soutěže o krásné hračky od společnosti Zapf Creation nebo o dětské šlapadlo. Nesmíme opomenout ani návštěvnickou soutěž se společností Kenyo, která jako výhru věnuje moderní a bezpečnou autosedačku Cybex Pallas M-fix v barvě Manhattan Grey v hodnotě 4.790,-Kč! Těšit se můžete také na kolotoče, skákací atrakce a samozřejmě dětský koutek s bezplatným hlídání dětí od tří let, jehož součástí je také přebalovací koutek a prostor pro nakrmení dětí.

Modely nemusí stát jen na poličce

Nejenom malé kluky a jejich tatínky nadchne představení modelů přímo v akci, ať už se jedná o modely aut, stavební a vojenské techniky, vlaků, letadel a vrtulníků. Některá RC AUTA na dálkové ovládání si budou moci děti zkusit samy řídit, pro začínající bude připravena modelářská poradna, v modelářské dílně si zkusí zhotovit vlastní papírové modely.

Jakub Vágner a další osobnosti rybářského světa

Na prodejní výstavě rybářských potřeb RYBAŘENÍ představí novinky pro další sezonu, ale i tradiční sortiment přední dodavatelé a importéři rybářských potřeb na český trh. Součástí doprovodného programu je poradenství nejenom pro začínající rybáře, ale i příběhy zkušených rybářů z oblasti kaprařiny, muškaření, přívlače, lovu v česku i ve světě. Oblíbený Jakubem Vágner nás vezme na své cesty v neděli od 13.00 hodin. Dále vystoupí třeba Karel Nikl, Jiří Majer, Tomáš Blažek, David Havlíček a další rybářské kapacity. Mistr světa v muškaření Luboš Roza pak pomůže natrénovat správnou techniku všem muškařům.

Využijte parkování v areálu výstaviště

Pro vstup na brněnské výstaviště je nutné využít POUZE hlavní vstup, který se nachází u zastávky MHD „Výstaviště – Hlavní vstup“ nebo vstup pavilonem E, který je v bezprostřední blízkosti budovy Expoparkingu. Další možností je parkování v areálu výstaviště nedaleko od pavilonů A1, A2 i B. Pro vjezd do areálu je zapotřebí využít bránu číslo 4. V tomto případě je vstup možný také přímo od tohoto parkoviště. Ostatní vstupy nebo vjezdy není možné využít!

Více informací naleznete na www.bvv.cz/prodite, www.bvv.cz/svetzeny nebo www.bvv.cz/rybareni.Hlavní zprávy

Zachraňte jelena z Kvildy, šíří se podpora internetem

Stádo vysoké zvěře ve výběhu návštěvnického centra u Kvildy vyfocené 14. ledna.
vydáno 22. února 2018  17:10

Kvůli útoku na turistu v návštěvnickém centru měl být samec utracen. Proti tomu se zvedla vlna nevole.  celý článek

V Brně otevřeli největší coworkingové centrum v Evropě

Impact Hub v Cyrilské ulici
vydáno 22. února 2018  14:20

Sdílení je trendem současné doby. Sdílejí se auta, kola, zahrádky, jídlo, doprava nebo i pracovní prostory. Místům, v nichž si můžete pronajmout svoji...  celý článek

Sloupek Julie Červené: Slabší pohlaví?

Julie Červená
vydáno 22. února 2018  13:13

Opravdu nechápu, že si na nás muži po staletí dovolují.  celý článek

Léky poslední naděje. Změní se paragraf 16?

Všeobecná zdravotní pojišťovna, VZP.
vydáno 22. února 2018  11:50

V poslední době několikrát kapitulovaly u soudů zdravotní pojišťovny. Pacienti nebo jejich rodiny se úspěšně soudili o zaplacení léků, které jinak...  celý článekVaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám