Auta, rozdělená do třech kategorií podle roku výroby, dnes nejprve od 15 hodin čeká technická přejímka a od 17.30 start do první etapy. Její cíl bude na náměstí v Žatci, kam vozy dorazí mezi 19.30 a 21.00.
Cíl je opět v Praze
V sobotu po startu na Žateckém náměstí v 9 hodin se vozy vydají přes Nechranickou přehradu, Klášterec nad Ohří až na vrcholy Krušných hor. Po krátkém přejetí do sousedního Německa se opět vrátí do Čech, a to do Jáchymova u Radium Palace, kde budou vystaveny od 14 do 16 hodin. Po této přestávce se vydají po krušnohorských vrcholcích do Lokte, kam mají předpokládaný příjezd po 17.00. Na náměstí budou vozy zaparkovány až do nedělního startu.
V neděli rally pokračuje po v 9 hodin hodině z Lokte přes Krásný Dvůr zpět do Prahy. Cíl bude opět na nádvoří Strahovského kláštera, kde je očekávaný příjezd nejrychlejších posádek kolem 14.00