metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 18 °C

Sobota, 6. června 2020. Svátek má Norbert.
72 nejnovějších robotů na výstavě „Město robotů“ v OC Chodov v Praze
72 nejnovějších robotů na výstavě „Město robotů“ v OC Chodov v Praze | foto: SIA „City of robots“

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

72 nejnovějších robotů na výstavě „Město robotů“ v OC Chodov v Praze

1. srpna 2019  7:00
Komerční sdělení / Už jen do 1. října se koná výstava „Město robotů“, kde roboti pobaví děti i dospělé svými triky, písněmi a tancem. Mezinárodní výstava „City of Robots“ spojila nejnovější úspěchy v oblasti špičkových technologií a předvádí je na obrovské ploše 1500 m2.

Poprvé dorazili do Prahy a dokonce i do České republiky nejnovější lidští roboti, zvířecí roboti a roboti pomocníci, z nichž mnozí byli letos představeni na mezinárodních výstavách v Las Vegas, Pekingu a Berlíně.

Na výstavě „City of Robots“ v Praze se můžete seznámit s emocionální a směšnou Ritou z Francie, s prvním robotem Baristou Montym, rybou z Koreje, která plave ve vodě stejně jako skutečná. Jedinečný robotický herec Thespian vás ohromí svým uměním a schopností komunikovat.

Budete moct podrbat bříško našemu robotickému pejskovi Aibo z Japonska, která byla vytvořena teprve na začátku roku. A elektrický skútr, o velikosti automobilu, který vás provede po celém webu. Robot pavouk, senzace světových médií, prokáže fenomenální propustnost.

72 nejnovějších robotů na výstavě „Město robotů“ v OC Chodov v Praze

Každou hodinu probíhají na jevištích fantastické techno show. Například uvidíte, jako první na světě Robot Theatre, kde roboti provádějí složité triky a dokonce stojí na hlavách.

Na výstavě můžete zažít 10 nových technologií virtuální a rozšířené reality které se objevily až letos. Například pojeďte na skutečné trati Formule 1 a dokonce můžete letět do vesmíru ve výtahu, kde se musíte vyhnout meteoritům.

„Město robotů“ je skutečné dobrodružství po celý den. Všechny roboty, virtuální zóny a techno show jsou již zahrnuty v ceně vstupenky, můžete se tedy výstavy zúčastnit neomezeně, i víckrát za den.

Výstava „City of Robots“ probíhá až do 1. října (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11-Chodov, mestorobotu.com), všechny podrobnosti telefonicky: +420 773 486 606

V tomto článku najdete obrázek bezplatné pozvánky pro dvě děti. Vyfoťte ji, přijďte na výstavu a ukažte fotku na pokladně. Dvě děti mladší 13 let budou mít vstup zdarma, pokud si koupíte vstupenku pro dospělé.

Přijďte se pobavit, obejmout a hrát si s roboty!

Hlavní zprávy

STRÁŽCE STREAMU: Vesmírnou komedii táhne na Netflixu skvělý Carell. Dost se u toho zapotí

komik Steve Carell Strážce streamu
vydáno 5. června 2020  18:03

Armádní generál se v novém komediálním seriálu neochotně spojuje s výstředním vědcem, aby společně připravili ke startu nový útvar americké armády -...  celý článek

All inclusive změní pravidla. Češi možná tolik nepřiberou

Ilustrační snímek
vydáno 5. června 2020  15:12

Bez omezení na Slovensko, do Řecka i Bulharska. Zábrany postupně padají. Desetitisíce Čechů se chystají vycestovat.  celý článek

Krumpáčem do kapoty? Žádný problém. Poradíme vám, kde se dá legálně řádit

Tohle před pár minutami byla Škoda Felicie.
vydáno 5. června 2020  12:53

Asi každý chlap někdy trošku „ulítl“. Rána pěstí do stolu, nakopnutá plechovka nebo nadávka vztekle zařvaná na celý barák. Víte ale, že jde upustit páru i...  celý článek

Cestovat po Česku můžete také pomocí hry či speciálního webu

Ondřej Sokol
vydáno 5. června 2020  7:29

Zájem o pobyty v tuzemsku aktuálně roste o desítky procent.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám