metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána
Aby stěhování nebolelo | foto: A-STĚHOVÁNÍ s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Aby stěhování nebolelo

Komerční sdělení Se stěhováním domácnosti nastává vždy nezanedbatelná změna životě celé rodiny. Změnu pocítíte nejenom vy, ale i vaše blízké okolí může být citlivou záležitostí pro vás, nebo třeba pro vaše děti, které ani jiný domov zatím nikdy nepoznaly.

Nezůstávejte proto na stěhování raději nikdy sami a spojte se s odborníky, díky nimž bude stěhování rychlejší a bezproblémové.

Příprava je půlka úspěchu

Přizvěte si domů technika, který s vámi podrobně probere plán stěhování. Prohlídka bytu technikem bude pro úspěch celé akce maximálně užitečná. Skvělou volbou bude i seznam všech věcí, které budete potřebovat přemístit. Ten poskytne stěhovací firmě potřebné informace a vám potom možnost kontroly.

S technikem se můžete domluvit na postupu stěhování a společně pak naplánovat i pořadí, ve kterém se budou jednotlivé věci stěhovat. Současně by vám měl zástupce stěhovací formy na základě předběžné prohlídky a výměny informací vypracovat cenovou nabídku, která vám umožní udělat si dobrou finanční představu. Peníze jsou samozřejmě vždy důležité a snahou všech je sehnat levné stěhování.

Kontakt před vlastním stěhováním je důležitý, firma může na jeho základě správně vyhodnotit danou situaci, určit rozsah stěhování, velikost stěhovacího auta, počet pracovníků apod.

Příprava šetří čas

Nábytek by měl být pokud možno předem demontován a zabalen do ochranného obalu, aby se nepotloukl. Nesmí proto chybět dostatek obalového materiálu, který chrání vaše cennosti před poškozením. Jedině tak, může stěhovací firma vaše předměty dovézt v neporušeném stavu. I přesto je ale na místě si ověřit, že je firma pro takovou situaci pojištěna.

Nakonec je důležité zajistit ještě místo, datum a čas, kdy se budete stěhovat. Pro ulehčení dané situace je dobré zajistit stěhovacímu autu i vhodné parkovací místo. Pokud nechcete stěhovat všechen svůj majetek, vyplatí se domluvit se stěhovací firmou svoz nepotřebného nábytku, spotřebičů nebo jiného materiálu do sběrného dvora.

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek