metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Pondělí 26. září 2022. Svátek má Andrea

Větší foto
Akce Sportuj s koňmi zve návštěvníky do stájí ve Staré Bělé | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akce Sportuj s koňmi zve návštěvníky do stájí ve Staré Bělé

Komerční sdělení Jezdecký klub Baník Ostrava sídlící v městské části Stará Bělá otevře v sobotu 25. června dokořán vrata svých koňských stájí veřejnosti. Mládež, ale i rodiče a prarodiče srdečně zvou členové tohoto oddílu na program dětského dnu nebo na komentované prohlídky areálu.

Tato akce se v tomto roce stala také součástí seriálu České unie sportu – Tipsport sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Akce Sportuj s koňmi zve návštěvníky do stájí ve Staré Bělé

„Běžně se nám do soutěží zapojí kolem dvou stovek dětí a k tomu je třeba navíc připočítat i dospělý doprovod. V zásadě tedy lze říci, že u nás bude pořádně živo, přesto není nutné se registrovat předem a vstup je pro všechny samozřejmě zdarma. Ostatně – jezdecký sport se k naší velké radosti v posledních letech těší stále většímu zájmu,“ řekla Karla Hudečková z pořádajícího Jezdeckého klubu Baník Ostrava.

Program pro veřejnost bude v areálu klubu probíhat v sobotu od 10 do 15 hodin. Mladí adepti jezdectví se mohou těšit na dvanáct stanovišť, která budou mít za úkol obejít. Postupně se tak dozvědí faktické informace a zajímavosti o koních, jejich životě a tréninku, absolvují překážkovou dráhu hobby horse course a zjistí, co obnáší kování podkov. Zapojí se rovněž do výtvarné soutěže a pochopitelně se budou moci přesvědčit, zda je skutečně nejkrásnější pohled na svět z koňského hřbetu.

Akce Sportuj s koňmi zve návštěvníky do stájí ve Staré Bělé

„Děti nemusejí mít žádné předchozí zkušenosti s jízdou na koni. Půjde totiž o klidné koně s vodiči a k dispozici budou i další členové oddílu, aby bylo vše maximálně bezpečné a děti si mohly vychutnat krásný zážitek. Kromě toho pro ně máme připravenou po splnění všech soutěžních úkolů také odměnu v podobě pamětních plechových placek,“ uvedla Karla Hudečková

Hlavní zprávy

Zábradlí mizí z Náměstí Míru. Dejte pozor, zatím jenom po kouskách

vydáno 26. září 2022  5:11

Konec přebytečných klandrů započal. Překážky mizí i tam, kde to místní celkem dost překvapuje.  celý článek

Až do prosince bez tramvají. Na nábřeží opraví také koleje či vodovod

vydáno 25. září 2022  18:30

Na Bubenském nábřeží nejezdí od pondělí tramvaje. Důvodem výluky mezi Vltavskou a Dělnickou je oprava kolejí, kanalizace, vodovodu, chodníků a vozovky....  celý článek

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek