metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 4 °C

Čtvrtek 1. prosince 2022. Svátek má Iva

Auta Super hlásí prudký nárůst zájmu o polep ochrannými fóliemi

  11:35
Praha 23. listopadu 2022 (PROTEXT) - Zásadně přibývá zákazníků, kteří si objednávají polep svého automobilu ochrannou fólií. Vyplývá to z aktuálních zkušeností AS Performance, divize společnosti Auta Super, renomovaného prodejce zánovních prémiových vozů.

Zvyšuje se počet motoristů, kteří si neváhají připlatit za ochranu laku svého vozu před kamínky, hmyzem, nešikovnými manévry řidičů a kolemjdoucích a dalšími nepříznivými vnějšími vlivy.

„Za loňský rok jsme realizovali ochranný polep u 360 vozů, v letošním roce už šlo o více než 600 vozů,“ upřesnil ředitel divize Petr Dráb. Nárůst zájmu přičítá především rostoucím cenám nových vozů. Lépe chránit svá auta chtějí nejen majitelé prémiových automobilů, ale i ti, kdo si pořizují nové vozy střední a vyšší střední třídy.

Nová služba: polep na čelní sklo

Jak Petr Dráb dodal, všem klientům, kteří cítí potřebu udržovat svá auta v nejlepší kondici, nyní AS Performance vychází vstříc novou službou. „Nabízíme nyní speciální polep, který dokáže zabránit rozbití čelního skla. Instalace takového polepu není tedy estetická záležitost, ale jde především o bezpečnost řidiče a spolucestujících,“ vysvětlil Dráb.

Výhodou všech ochranných fólií, které má AS Performance v nabídce, je kromě prevence poškrábání a poničení také to, že polep nijak nemění vzhled vozu a lze ho kdykoliv beze stopy odstranit.

O AS Performance:

AS Performance byla založena v roce 2019 jako divize společnosti Auta Super, s. r. o., prodejce zánovních prémiových vozů. Specializuje se na péči o automobily a jejich úpravy ve smyslu unikátního vzhledu, posíleného výkonu, ochrany a bezpečnosti.

Hlavní zprávy

Cílem není vysmívat se kartářkám. Analýzu parapsychologie nečekejte, říká Tereza Hofová

vydáno 1. prosince 2022  15:00

Říkají o ní, že se s lehkostí pohybuje mezi komerční i nezávislou scénou, filmem a divadlem, Prahou a Reykjavíkem. Tereza Hofová si v novém snímku...  celý článek

Jaké jsou časté triky kybernetických útočníků? Velký nátlak a časová tíseň

vydáno 1. prosince 2022  8:20

Počet on-line útoků stále roste. Několika účinnými kroky si můžete ochránit peníze.  celý článek

Změny v topení? Mnozí se vracejí ke dřevu a uhlí, evidují to také naše vlastní nosy

vydáno 1. prosince 2022  6:52

Proti blankytnému nebi se rýsuje úzký proužek dýmu z komína. Podobný obrázek vidíme stále častěji. A také to cítíme.  celý článek

Nefunguje vám čip v Lítačce? Revizorovi se neospravedlníte, ale pokutu vám vrátí

vydáno 30. listopadu 2022  18:15

Platný doklad o zakoupení příslušného kuponu vás před pokutou nezachrání. Na každý pád zaplatíte nejméně 50 korun.  celý článek