metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 11 °C

Sobota 1. dubna 2023. Svátek má Hugo
Běhu kolem Doubravky táhne na osmdesát, ale stále je ve skvělé formě | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Běhu kolem Doubravky táhne na osmdesát, ale stále je ve skvělé formě

Komerční sdělení Teplice zvou na neděli 6. listopadu všechny sportovní nadšence – přivítají totiž 78. ročník Běhu kolem Doubravky. Závod, který se koná nepřetržitě od roku 1945, tehdy založil Ladislav Kořán, jenž také vyhrál úvodní tři ročníky. V současnosti je tato akce nejstarším běžeckým závodem v regionu a zároveň patří mezi jeden z vůbec nejstarších v celé České republice.

Navíc se v tomto roce také součástí projektu České unie sportu - Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Běhu kolem Doubravky táhne na osmdesát, ale stále je ve skvělé formě

„Těžko dnes odhadovat, jak to bude s účastí, mívali jsme na startu i pět set závodníků, pak nám s tím však zamíchala covidová uzávěra a dá se říct, že teď tak trochu začínáme nanovo. Předloni to bylo slabší, loni jsme už ale přivítali opět 320 běžců. Odhadem myslím, že tento počet bychom mohli letos vyrovnat,“ uvažuje Miroslav Matěcha z oddílu TJ Hvězda Trnovany, který společně s DDM Teplice akci pořádá.

Centrem závodu budou tenisové kurty v Teplicích na Panoramě pod Doubravkou. Jako první odstartují v 9 hodin muži a ženy do vytrvaleckého závodu na 10 kilometrů neboli Memoriálu Vladimíra Duška, někdejšího trenéra místního klubu. Mezičas před startem druhého ze závodů dospělých vyplní od 9,05 do 11,05 hodin dětské běhy od předškoláků na 200 metrů až po mladší žáky na vzdálenost jednoho kilometru. Od 11,40 hodin se popasují starší žáci a dorostenci s distancemi 1500 až 3000 metrů.

Běhu kolem Doubravky táhne na osmdesát, ale stále je ve skvělé formě

Ve 12 hodin přijde čas na hlavní závod mužů a žen na 4200 metrů, nazvaný Memoriál Ladislava Kořána. Trať provede běžce úpatím vrcholku Doubravka korunovaného romantickým hradním komplexem z 15. století s novogotickou přestavbou. Částečně se poběží po asfaltu, většina tratě je ovšem vedena lesem po vrstevnicích.

Běhu kolem Doubravky táhne na osmdesát, ale stále je ve skvělé formě

„Vyhlašovat jednotlivé kategorie budeme v průběhu závodního dne, a to vždy první trio s bonusem u hlavního závodu, kde oceníme také šestici nejlepších v absolutním pořadí. Pro děti máme připraveného něco dobrého na zub, dospělé odměníme sportovním vybavením věnovaným sponzorem našeho závodu,“ dodává Miroslav Matěcha.

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

S Rentou z nemovitosti se senioři nečekaných výdajů bát nemusí

vydáno 1. dubna 2023

Už 7 let hovoříme se seniory na téma finanční gramotnosti, děláme přednášky a radíme jim, když jsou v úzkých. Pro mnohé z nich je těžké vyjít s důchodem....  celý článek

Spotlight, Zodiac a teď i Bostonský škrtič. Novináři nemusejí být ve filmech jen za idioty

Strážce streamu
vydáno 31. března 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Poctivá a po všech stránkách sympatická detektivní práce z novinářského prostředí se na plátnech kin či malých obrazovkách už moc neobjevuje. Dívat se na...  celý článek

Onemocněla mu jediná ledvina: Nepodceňujte prevenci, vzkazuje

vydáno 31. března 2023  12:50

Když mu lékař při ultrazvukovém vyšetření oznamoval, že v jeho těle vidí pouze jednu ledvinu, přišlo mu to nejprve jako vtip. Tehdy 18ti letý Sven z Plzně...  celý článek

Známý lékař lidských srdcí: „Lékař není šéfkuchař, aby si držel tajemství jen pro sebe“

vydáno 31. března 2023  9:49

Svět miluje lidi veselé, akční a rozhodné. Petr Neužil, mediálně známý kardiolog z Nemocnice Na Homolce, k nim patří. Možná o něm nevíte, že má na kontě...  celý článek