metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 11 °C

Pondělí, 18. listopadu 2019. Svátek má Romana.
Black Panthers budou obhajovat juniorský titul v Praze
Black Panthers budou obhajovat juniorský titul v Praze | foto: Libor Vočadlo

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Black Panthers budou obhajovat juniorský titul v Praze

31. října 2019  14:01
Komerční sdělení Junioři Prague Black Panthers dominovali v základní části Juniorské ligy amerického fotbalu. V šesti zápasech si připsali šest výher. Všechny navíc přesvědčivým způsobem, a to včetně očekávaného duelu s Prague Lions.

Poslední krok k obhajobě titulu udělají ve finálovém Paddock Junior Bowlu proti Vysočině Gladiators. Také Vysočina prošla svou skupinou bez porážky, ale favoritem i tak bude pražský tým. Výhry Gladiators nebyly tak přesvědčivé, navíc se Gladiators nepotkali se silnými týmy jako Prague Lions nebo Příbram Bobcats. Zápas o titul je na programu v sobotu 9.11. v Praze.

Ještě dominantnější postavení mají v 1. ženské lize Brno Amazons. Trojnásobné vítězky i v letošní základní části převálcovaly všechny soupeřky a na domácím hřišti budou mít možnost vyhrát čtvrtý titul v řadě. Na stadionu Ragby Bystrc se Amazons utkají v neděli 10.11. proti Warsaw Sirens. Polský tým se hned v premiéře v české lize probojoval až do finále. K tomu stačila Sirens bilance dvou výher a čtyř porážek. O favoritovi Paddock Rose Bowlu tak nemůže být pochyb. Amazons se ve čtyřech ročnících ženské ligy vždy dostaly do finále, poslední tři navíc vyhrály.

Reportáže z obou finálových zápasů odvysílá ČT sport v magazínu Touchdown.

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Adidas Runners Prague mění běh na zábavu

Adidas Runners
vydáno 18. listopadu 2019  7:00

- Možná jste už po Praze spatřili běhat větší skupinky lidí, mnoho z nich v černých tričkách. Běh je nejlevnějším sportem a taky přirozeným lidským...  celý článek

S kladivem na sovy, s kosou na modrásky

Ochránci přírody instalují desítky speciálních budek, kde by mohli puštíci...
vydáno 18. listopadu 2019  5:55

Ochránci přírody z Plzeňska instalovali budky pro puštíky. Chtějí je sem nalákat z Německa.  celý článek

Snowboarding už dávno není masovka. Zbylí fanoušci ho přestali hrotit

Snowboarding
vydáno 17. listopadu 2019  5:07

Sport, dnes známý jako snowboarding, se v českých zemích poprvé objevil jen velmi krátce po svém příchodu do Evropy, tedy na přelomu roku 1979 a 1980. Od...  celý článek

Jsem pankáč perfekcionista, říká Anna K.

Anna K.
vydáno 16. listopadu 2019  7:21

V době vydání tohoto rozhovoru je Anna K. právě v polovině svého předvánočního turné. Hudba je v jejím životě stále hlavním hnacím motorem, ale kromě ní...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám