metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 23 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Blades se rozloučí se sezonou na Městském stadionu | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Blades se rozloučí se sezonou na Městském stadionu

Komerční sdělení V posledním kole základní části Snapbacks ligy se Ústí nad Labem Blades rozloučí s letošní sezonou na Městském stadionu. V neděli před kamerami Premier Sport 2 vyzvou úřadující mistry Vysočinu Gladiators.

Blades letošní sezona nevyšla podle očekávání. Po roční covidové pauze se ústecký tým chtěl vrátit do semifinále, kam se probojoval v roce 2020. Do týmu přišel americký trenér Austin Stubbs a klíčovou pozici quarterbacka obsadil pro letošní sezonu Tony Brown.

Brown nemůže k poslednímu zápasu sezony nastoupit, a tak je před Blades těžký úkol. Gladiators sice v závěrečném kole už o nic nejde, ale úřadující mistr už v minulosti ukázal, že hraje naplno za každé situace. Vyhlídky na první výhru v letošní sezoně tak pro Blades nejsou dobré.

Těšit tak Blades může atmosféra Městského stadionu a také prezentace týmu v přímém přenosu na Premier Sport 2. Blades budou věřit, že jejich výkon v televizním zápase dopadne lépe než na začátku května hřišti Prague Lions. V tomto televizním zápase prohráli Blades 6:49.

Zápas Blades s Gladiators začíná v neděli od 15:00 a přenos začíná o pět minut dříve.

Blades se rozloučí se sezonou na Městském stadionu
Blades se rozloučí se sezonou na Městském stadionu

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek