metro.cz

Počasí v Praze

8 °C / 14 °C

Středa, 19. května 2021. Svátek má Ivo.
Bydlení v Praze: Našimi tipy jsou Smíchov, Karlín a Libeň | foto: metro.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bydlení v Praze: Našimi tipy jsou Smíchov, Karlín a Libeň

Komerční sdělení Uvažujete o tom, že byste se odstěhovali do hlavního města? Aby ne, vždyť právě tady je k dispozici spousta pracovních příležitostí a samozřejmě takřka bezbřehé kulturní vyžití. V každém případě se vyplatí popřemýšlet hlavně o konkrétní části daného města, kam byste se mohli přestěhovat.

Alternativ je poměrně hodně. My se zaměříme hned na tři zajímavé čtvrti, a to Smíchov, Karlín a Libeň. Podíváme se na jejich přednosti a také na to, jaké nemovitosti k bydlení se vyplatí zvolit.

Smíchov jako atraktivní rezidenční čtvrť

Výbornou volbou pro život v Praze je bezesporu Smíchov. Z hlediska počtu obyvatel se jedná fakticky o největší část hlavního města. Leží na levém břehu řeky Vltavy a od historického centra metropole je Smíchov oddělen známou hladovou zdí. Tato lokalita se vyznačuje všudypřítomnou zelení, nicméně od srdce Prahy to sem určitě není daleko. Samotný prodej bytů na Smíchově se vyznačuje poměrně pestrým portfoliem. Moc hezké jsou kupříkladu zrekonstruované secesní domy. Výhled do okolních parků, jako jsou Dívčí hrady nebo Santoška, jsou opravdu kouzelné. Byty mohou být také vynikajícím prostředkem pro investování. Volit je možné dispozičně různé variace od 1+1 až po penthouse, který má rozlohu přesahující 200 m2.

Karlín a Libeň jako atraktivní místo pro život

Velmi atraktivními součástmi hlavního města jsou bezesporu také Karlín a Libeň. Obě čtvrti jsou typické velmi dynamickým vývojem. Karlín se především v posledních letech proměnil na luxusní místo typické nejrůznějšími moderními objekty. Ty ale dokonale korespondují s původní zástavbou. Historie se tady zkrátka vkusně snoubí s moderní současností. Libeň na vás dýchne tradiční atmosférou, která byla známá už za dob Bohumila Hrabala, který je s Libní nedílně spjatý. Exkluzivní byty jsou tady obklopené přírodou. Byty na prodej v Praze 8 jsou k dispozici v mnoha variantách. Stačí se jen podívat do nabídky společnosti Homeland.

Hlavní zprávy

Žákům chybějí místa. Nejvíc se strachují ti z Košíř

vydáno 18. května 2021  18:30

Šach způsobený údajným střetem zájmů starostky Prahy 5 má podle opozice vyřešit mimořádné zastupitelstvo.  celý článek

Putuje napříč Českem. Chce upozornit na příběhy předčasně narozených dětí

vydáno 18. května 2021  10:05

Od začátku května křižuje republiku. Pokud někde potkáte chlapíka s batohem na zádech, který už má v nohách přes tisíc kilometrů, zřejmě to bude Josef...  celý článek

Cestující mohou nastupovat už i předními dveřmi. Rozvolňování opatření se nelíbí některým řidičům

vydáno 18. května 2021  5:15

Pražská MHD se postupně vrací do normálu. Cestující již mohou od pondělka do všech vozidel opět nastupovat také předními dveřmi a uvolnily se pro ně...  celý článek

Sousede, nahlas smrádek. Web vznikl pro boj s továrnou na psí žrádlo

vydáno 17. května 2021  14:42

Obyvatele západního okraje Prahy donedávna štval zápach z firmy vyrábějící granule. Teď se údajně společnost polepšila.  celý článek

Vaše fotky z Prahy