metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána

Další 1 fotografie v galerii
Cena skřítka Ostružníka prověří slalomové umění amatérských lyžařů | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Cena skřítka Ostružníka prověří slalomové umění amatérských lyžařů

Komerční sdělení Skiareál Řetězárna v Ostružné na Jesenicku o víkendu ožije veřejnými závody v obřím slalomu pro děti i dospělé. Cena skřítka Ostružníka se zde pojede už počtrnácté, a to zásadní je charakteristické pro všechny ročníky.

Akce je totiž koncipovaná nikoliv pro vrcholové sportovce, ale pro milovníky lyžování, které láká zkusit si alespoň jednou za život pravý závod s elektronickou časomírou nebo startovními čísly a zažít si unikátní atmosféru.

Závod se v tomto roce stal součástí seriálu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Cena skřítka Ostružníka prověří slalomové umění amatérských lyžařů

„Když jsme začínali, hodně se v okolí pořádaly závody pro děti z oddílů, ale my jsme chtěli dát prostor i těm, které nikde stabilně netrénují. A samozřejmě také dospělým, kteří chtějí zjistit, jak na tom jsou s lyžařskými schopnostmi a zabojovat s časomírou v brankách. Na závěr závodu jsme připravení umožnit start v rámci jedné společné kategorie i snowboardistům, pokud by někdo projevil zájem. U nás je zkrátka hlavní zúčastnit se. Počítáme, že by mohlo dorazit okolo stovky vyznavačů alpského lyžování,“ uvedla Veronika Peštuková z pořádajícího sportovního oddílu Ski Ostružná.

Závodníci se budou k registraci potkávat od devíti hodin v chatě Ski Řetězárna, ale možné bude přihlásit se i bezprostředně před závodem. Následně od 10 hodin odstartují první lyžaři do jednokolového obřího slalomu postaveného na příjemné modré sjezdovce. Ta měří 600 metrů a většina závodníků by se s časem měla vejít do jedné minuty.

Cena skřítka Ostružníka prověří slalomové umění amatérských lyžařů

„Počítáme ovšem i s malými dětmi, které mohou jet s rodiči, tam to samozřejmě bude o něco víc. Celkem jsme vypsali deset dětských kategorií, v nichž oceníme vždy pět nejlepších účastníků. Ve dvou juniorských a seniorských vyhlásíme tři nejlepší a navíc také nejmladšího chlapce a dívku. Rozdávat budeme jak věcné ceny v podobě sportovního vybavení, tak diplomy, poháry a perníčky v podobě skřítka Ostružníka, které nám už roky peče jedna místní paní,“ uvedla Veronika Peštuková.

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek