metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 18 °C

Čtvrtek, 23. května 2019. Svátek má Vladimír.
Tibor Flašík
Tibor Flašík | foto: CENTROPOL ENERGY, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centropol chrání zákazníky před energetickými šmejdy

17. května 2019  7:00
Komerční sdělení Do boje s nekalými obchodními praktikami a s tzv. energetickými šmejdy vytáhl Centropol společně s Energetickým regulačním úřadem, Českou obchodní inspekcí, ministerstvem průmyslu a obchodu či Svazem obchodu a cestovního ruchu i Centropol.

Chceme vyčistit trh od šmejdů

Všichni prodejci elektřiny nebo plynu, kteří komunikují přímo se zákazníkem, by měli mít akreditaci, kterou by vydával Energetický regulační úřad. “Pokud by prodejce klamal lidi nebo kradl, přišel by o licenci. Tím se trh vyčistí od různých pochybných existencí,” říká Tibor Flašík, ředitel zákaznické zkušenosti Centropolu.

Každou novou smlouvu ověřujeme

Když Centropol obdrží smlouvu, volá zákazníkovi a zjišťuje, zda bylo vše v pořádku. Ověřuje tím, zda zná délku závazku, možnost odstoupení atd. Pokud zákazník nepotvrdí, že je vše v pořádku nebo třeba nezvedne telefon, smlouvu firma nepřijme.

Zvláštní zřetel na starší obyvatele

Starší lidé jsou daleko citlivější. U nich si rozhodnutí přejít k Centropolu nechá společnost potvrdit nejen od nich, ale třeba i od příbuzných nebo sousedů. Centropol chce mít jistotu, že prodej byl korektní.

Energie nemůže prodávat člověk, který o tom nic neví


“Chceme vzdělávat naše prodejce poté, co budeme mít možnost je u nás zaregistrovat. Budeme pro ně vydávat naše certifikáty a vychovávat z nich svoje energetické poradce. Energie nemůže prodávat člověk, který o tom vůbec nic neví,” dodává ředitel zákaznické zkušenosti společnosti Centropol Tibor Flašík.

Hlavní zprávy

The Atavists hrají před Muse či na United Islands

Kapela The Atavists s cenou za objev roku (5. března 2019).
vydáno 23. května 2019  15:46

Až donedávna je nikdo moc neznal. Pak ale The Atavists vyhráli na jaře dvě Ceny Anděl za Objev roku i nejlepší rockové album a začalo se o nich hovořit...  celý článek

Marnotratné ženy? Mýtus! Jsou jen víc vidět v obchodech

Ilustrační snímek
vydáno 23. května 2019  12:25

Pověsti o tom, že ženy často a hlavně hodně utrácejí, berou podle statistik bankovních společností za své. Důkazem jsou především údaje o platbách kartami...  celý článek

Klánovice opět v ráži. Hrozí odchod šoférů

Midibusu linky 212 v Klánovicích nikdo neřekne jinak než „malý busík“.
vydáno 23. května 2019  10:18

Linku 212, jež vozí cestující na vlak, čeká od ledna změna dopravce. Místní o něj však nestojí.  celý článek

Mokřad už není jen v Holešovicích. Letenský institut se pustil i do Prahy 8

Informační cedule
vydáno 23. května 2019  5:57

Žádné Holešovice, ale Mokřad. Tuhle přezdívku zmíněné městské části již několik let šíří na sociální síti Facebook skupina Letenský institut pro urážení...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám