metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 8 °C

Pondělí, 24. února 2020. Svátek má Matěj.
Centropol otevřel další zákaznické centrum
Centropol otevřel další zákaznické centrum | foto: Centropol

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centropol otevřel další zákaznické centrum. Na své klienty se těší v prostorách olomoucké Galerie Moritz

13. února 2020  0:01
Komerční sdělení Společnost Centropol, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů elektřiny a plynu v České republice, zpřístupnil začátkem února svým klientům nové zákaznické centrum. Na osobní přístup a bezprostřední servis se mohou obyvatelé Olomouce těšit v Galerii Moritz, v ulici 8. května 24.

V zákaznickém centru si stávající či potenciální zákazníci společnosti Centropol budou moci vyřídit veškerou administrativu od změn tarifu či adresy až po podrobnosti k vyúčtování. Odběratelé energií si tu také mohou nechat poradit, jak ušetřit za elektřinu a plyn. V průběhu února bude pro všechny nové zákazníky připravena smlouva garantující šest měsíců odběru elektřiny a plynu zdarma!

„I v dnešní technologicky vyspělé době je potřeba osobního lidského kontaktu. Moderní způsob komunikace plně podporujeme, na druhou stranu si ale uvědomujeme, že ne každý chce fungovat pouze prostřednictvím internetu, chytrého telefonu či telefonátu s někým, koho nevidí. A netýká se to jen starších lidí. I proto považujeme zákaznická centra za plnohodnotný a nepostradatelný prodejní kanál,” říká Pavel Mencl, obchodní ředitel společnosti Centropol. 

Nově otevřené olomoucké zákaznické centrum v Galerii Moritz je veřejnosti k dispozici každodenně, tedy od pondělí do neděle od 09:00 do 19:00 hodin.

„V Olomouci a okolí dodáváme energie zhruba třiceti tisícům domácností, firem a institucí. Již nyní je zřejmé, že náš nový přístup k zákazníkům i prostřednictvím budované sítě poboček má odraz v počtu uzavřených smluv. Zákaznická centra se osvědčila, to olomoucké není určitě posledním,“ dodává Aleš Pospíšil, manažer vnějších vztahů a mluvčí společnost.

Hlavní zprávy

Jen tak něco mě nepoloží, říká Vlastina Kounická Svátková

Vlastina Kounická Svátková
vydáno 24. února 2020  15:25

Herečka, spisovatelka, influencerka, módní návrhářka, matka, manželka… To je Vlastina Kounická Svátková. Nově také objíždí školy v rámci vzdělávacího...  celý článek

Převzali jsme vaše dodávky energií, matou energošmejdi

Ilustrační snímek
vydáno 24. února 2020  5:37

Na zájezdy už šmejdi nelákají. Přibývá nabídek na „levnější“ elektřinu nebo plyn.  celý článek

Takovej normální kus plechu

Když vezmete za kliku do vstupní chodby firmy Kovap, zavane na vás minulost.
vydáno 23. února 2020  5:56

Jsou hračky, které přežijí generace. Hráli si s nimi dědečkové a dnes udělají radost jejich vnukům i pravnukům. Schválně používám mužský rod. Protože...  celý článek

Vím, že jsem často za hranou, říká Přemek Forejt

Přemek Forejt
vydáno 22. února 2020  5:31

Nad hosty jeho restaurantu čas od času prolétnou motýli a jemu samotnému hlavou nápady, které ho vynesly na vrchol české moderní gastronomie.   celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám