metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 24 °C

Čtvrtek, 24. září 2020. Svátek má Jaromír.
Centropol otevřel další zákaznické centrum
Centropol otevřel další zákaznické centrum | foto: Centropol

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centropol otevřel další zákaznické centrum. Na své klienty se těší v prostorách olomoucké Galerie Moritz

13. února 2020  0:01
Komerční sdělení Společnost Centropol, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů elektřiny a plynu v České republice, zpřístupnil začátkem února svým klientům nové zákaznické centrum. Na osobní přístup a bezprostřední servis se mohou obyvatelé Olomouce těšit v Galerii Moritz, v ulici 8. května 24.

V zákaznickém centru si stávající či potenciální zákazníci společnosti Centropol budou moci vyřídit veškerou administrativu od změn tarifu či adresy až po podrobnosti k vyúčtování. Odběratelé energií si tu také mohou nechat poradit, jak ušetřit za elektřinu a plyn. V průběhu února bude pro všechny nové zákazníky připravena smlouva garantující šest měsíců odběru elektřiny a plynu zdarma!

„I v dnešní technologicky vyspělé době je potřeba osobního lidského kontaktu. Moderní způsob komunikace plně podporujeme, na druhou stranu si ale uvědomujeme, že ne každý chce fungovat pouze prostřednictvím internetu, chytrého telefonu či telefonátu s někým, koho nevidí. A netýká se to jen starších lidí. I proto považujeme zákaznická centra za plnohodnotný a nepostradatelný prodejní kanál,” říká Pavel Mencl, obchodní ředitel společnosti Centropol. 

Nově otevřené olomoucké zákaznické centrum v Galerii Moritz je veřejnosti k dispozici každodenně, tedy od pondělí do neděle od 09:00 do 19:00 hodin.

„V Olomouci a okolí dodáváme energie zhruba třiceti tisícům domácností, firem a institucí. Již nyní je zřejmé, že náš nový přístup k zákazníkům i prostřednictvím budované sítě poboček má odraz v počtu uzavřených smluv. Zákaznická centra se osvědčila, to olomoucké není určitě posledním,“ dodává Aleš Pospíšil, manažer vnějších vztahů a mluvčí společnost.

Hlavní zprávy

Nejnižší riziko korupce ze všech částí Prahy je na „trojce“

Starosta městské části Prahy 3 Jiří Ptáček
vydáno 24. září 2020  7:06

Tahle městská část patří po dobu své historie mezi nejsvéráznější v Praze. Známá je žižkovskými Pepíky, slavnými hospodami, kde se scházely nejrůznější...  celý článek

Nezaplacené nájmy i výplaty. Kinaři nemají co promítat. Soumrak biografů je za dveřmi

Wonder Woman 1984 je akční film režisérky Patty Jenkinsové. V titulní roli se...
vydáno 24. září 2020  5:32

Nemáte-li náladu na trochu toho neradostného čtení, doporučuji odvrátit zrak. Navždy se totiž schyluje ke konci biografů tak, jak je všichni známe.  celý článek

Komerční sdělení

Mustangs se na státní svátek představí v Hostivaři

Mustangs se na státní svátek představí v Hostivaři
vydáno 24. září 2020

V šestém kole Paddock ligy amerického fotbalu přivítají Prague Mustangs na domácím hřišti Pilsen Patriots. Pražský tým ve své premiérové sezoně v Paddock...  celý článek

Do fastfoodu autem a s kartou. Koronavirus upravil návyky milovníků rychlých občerstvení

KFC myslí i na hygienická opatření.
vydáno 23. září 2020  19:22

Na rozvozové služby, ale i jídlo kupované do auta (neboli drive-thru) či platby on-line nebo kartou si po jarní krizi Češi zvykli jako nikdy. Své o tom...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám