metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Středa 10. srpna 2022. Svátek má Vavřinec
Česká reprezentace amerického fotbalu se připravuje na zápas proti Rusku | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká reprezentace amerického fotbalu se připravuje na zápas proti Rusku

Komerční sdělení Český tým nastoupí proti Rusku v Ústí nad Labem k zápasu o konečné pořadí Mistrovství Evropy. Turnaj se měl původně dohrát loni, ale kvůli koronaviru byly zápasy o konečné pořadí přesunuty na letošní rok. Vítěz zápasu nastoupí proti Švýcarsku o 9. místo.

Češi v úvodní skupinové fázi Mistrovství Evropy nestačili na úřadující mistry z Francie a následně podlehli také Srbsku. Dvě prohry je tak posunuly do závěrečné fáze o 9. - 12. místo. Český tým dlouhodobě trápí produktivita v útoku, kde chybí zkušený quarterback. Po skončení kariéry Jana Dundáčka se české reprezentaci nepodařilo najít adekvátní náhradu. I proto český tým podlehl Francii 3:28 a Srbsku 0:16.

O víkendu se v Praze sešel širší kádr české reprezentace k závěrečné přípravě na zápas proti Rusku. Největší zastoupení na 75členné soupisce mají Prague Black Panthers, a to se 16 hráči. Po nich následuje pražský rival, Prague Lions, a letošní vítěz Kittfort ligy, Vysočina Gladiators. Oba finalisté české ligy mají na soupisce 7 hráčů.

Zápas českého týmu je na programu v sobotu 2. 10. na městském stadionu v Ústí nad Labem od 16:00. Zatím ale není jisté, že se zápas skutečně odehraje. Ruský tým totiž nemá jistotu, že dostane pro své členy víza ke vstupu do Česka.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat na ČT sport v magazínu Touchdown.

Hlavní zprávy

Slavný stadion Nikolajka končí. Hokejisté musejí jinam

vydáno 10. srpna 2022  5:52

Pro nové kluziště radnice Prahy 5 sehnala investora. O pozemku však s magistrátem stále jedná.  celý článek

Lokální farmy budou za pár let velký trend, říká ředitel firmy GreenTech

vydáno 9. srpna 2022  20:24

Pěstují zeleninu uvnitř. Dmitrij Lipovskij, ředitel a zakladatel firmy GreeenTech, přibližuje, co jejich firma nabízí v rámci indoor farem a pěstíren a...  celý článek

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek