metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 4 °C

Pondělí 28. listopadu 2022. Svátek má René
Český Super Bowl míří na Žižkov | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Český Super Bowl míří na Žižkov

Komerční sdělení Finále Snapbacks ligy amerického fotbalu nabídne reprízu loňského finále. Prague Lions se v neděli 17. července na stadionu FK Viktoria Žižkov představí proti obhájcům titulu Vysočině Gladiators. Závěrečný duel sezony odstartuje v 16:00. Obhajoba, nebo odplata? Loňské finále ovládli Gladiators na domácím hřišti v Jihlavě 23:0.

Semifinálové zápasy drama nepřinesly a oba týmy suverénně postoupily do finále. Lions i Gladiators disponují produktivními útoky i velmi kvalitní hrou v obraně. Podaří se obhájcům titulu najít recept na zastavení nejlepšího running backa letošní sezony Adama Žouželku v dresu Lions? A podaří se pražskému týmu vyzrát na legendárního quarterbacka Gladiators Jana Dundáčka? To jsou klíčové otázky, které pravděpodobně rozhodnou o novém mistrovi.

Fortuna Czech Bowl XXIX slibuje skvělou podívanou, bouřlivou atmosféru a americký fotbal na špičkové úrovni. Oba finalisté jsou ve výborné formě a finálový zápas bude opravdovým soubojem titánů.

Finále je na programu v neděli 17. července od 16:00 a vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal. Zápas v přímém přenosu odvysílá Premier Sport 2.

Obhajoba, nebo titul? Fortuna Czech Bowl XXIX nabídne na Žižkově reprízu...

Hlavní zprávy

Šli jsme víc směrem k písničce, říká v rozhovoru pro deník Metro hudebník Lipo

vydáno 28. listopadu 2022  17:02

V pátek vyšlo čtvrté studiové album Jonáše Červinky. Umělec známý jako Lipo na desce Příběhy změnil několik věcí. Neobrací se už k hiphopové scéně,...  celý článek

Žádné smutné stromky u popelnic. Vánoční jedle v květináči rychle mizí

vydáno 28. listopadu 2022  16:45

Už pošesté si lze od správců lesů pořídit vánoční stromek, který má budoucnost. Má to ale pár háčků.  celý článek

Občas se objeví dílo, které ještě nemáme, říká v rozhovoru pro deník Metro vnuk Josefa Lady

vydáno 28. listopadu 2022  11:15

Zasněžené kopce, vesničky a děti v beranicích. To jsou typicky ladovské Vánoce, které letos můžete zažít i v pražském Centru Černý Most – celá výzdoba se...  celý článek

Pražané stárnou. Pomoct má i nové centrum sociálních a zdravotních služeb na Vinohradech

vydáno 28. listopadu 2022  4:50

Na území hlavního města nastálo žije více než tři sta tisíc důchodců, tedy podle statistik asi čtvrtina populace. Center pro seniory se však v Praze...  celý článek