metro.cz

Počasí v Praze

8 °C / 14 °C

Středa, 19. května 2021. Svátek má Ivo.

Cestování s láskou – příběhy vlastníků votů GAC MOTOR

  13:33

30. prosince 2020 (PROTEXT/PRNewswire) - Cestování s láskou - dojemné příběhy vlastníků automobilů značky GAC MOTOR z celého světa

Automobilka GAC MOTOR nedávno zveřejnila 4 dojemné příběhy vlastníků svých vozů, které se staly hitem sociálních sítí. Tyto příběhy o touze, životě, rodině a snech si podmanily mnoho lidí a připomínají lidem, že by si měli vzájemně pomáhat a sdílet lásku a skvělé příběhy s dobrým koncem.

Univerzitní profesor si splnil svou touhu procestovat celou zemi v terénním voze

Univerzitní profesor si díky automobilce GAC MOTOR mohl splnit svůj dlouholetý sen „procestovat celou zemi v terénním voze". Zatímco ostatní ho považují za obyčejného akademika, pan profesor touží po dobrodružství. Poté, co si koupil vlajkové SUV GS8 od automobilky GAC MOTOR, mohl se konečně vydat na cestu. Od té doby pan profesor naší značku stále propaguje a podařilo se mu přesvědčit své přátele, aby si koupili 3 vozy od firmy GAC MOTOR.

Láska a oddanost, vyjádřená jako narozeninové překvapení pro dceru

Matka 22leté dívky, která již brzy bude absolventkou vysoké školy, koupila své dceři k narozeninám SUV GS3 od automobilky GAC MOTOR. A nový vůz GS3 rády řídí obě, maminka i dcera.

Ochránce životního prostředí si vybral ekologicky šetrný vůz

Ochránce životního prostředí a jeho manželka vždy rádi cestují, ovšem tak, aby zanechali co nejmenší uhlíkovou stopu. Díky novému ekologickému modelu GE3 automobilky GAC MOTOR tak mohou nyní cestovat bez omezení a současně chránit životní prostředí. A přitom se mohou věnovat tomu, co milují - jednoduše cestovat do exotických destinací.

Láska k cestování a víkendové rodinné zážitky

Tato speciální čtyřčlenná rodina si koupila špičkový model GS5. Jezdí kempovat do divočiny, užívají si na pláži nebo obdivují východ slunce nad horami. Všechny tyto vzpomínky se jim navždy zapsaly do mysli. Vůz GS5 pro ně není jen automobil, ale je i nedílnou součástí celé rodiny a doprovází je na každém kroku.

Další podobné příběhy, které ukazují kladné přijetí naší značky, budeme sdílet příště. Jedná se o pozitivní reakce majitelů automobilů GAC MOTOR z celého světa, díky kterým budeme i nadále pokračovat v dalším vývoji a zlepšování našich produktů. Díky tomu tak automobily GAC MOTOR budou do budoucna ještě lepší a nabídnou špičkové inovace založené na lásce k autům a jejich řidičům.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1393038/1.jpg

KONTAKT: yuqi hu, +86-13502273642

Hlavní zprávy

Žákům chybějí místa. Nejvíc se strachují ti z Košíř

vydáno 18. května 2021  18:30

Šach způsobený údajným střetem zájmů starostky Prahy 5 má podle opozice vyřešit mimořádné zastupitelstvo.  celý článek

Putuje napříč Českem. Chce upozornit na příběhy předčasně narozených dětí

vydáno 18. května 2021  10:05

Od začátku května křižuje republiku. Pokud někde potkáte chlapíka s batohem na zádech, který už má v nohách přes tisíc kilometrů, zřejmě to bude Josef...  celý článek

Cestující mohou nastupovat už i předními dveřmi. Rozvolňování opatření se nelíbí některým řidičům

vydáno 18. května 2021  5:15

Pražská MHD se postupně vrací do normálu. Cestující již mohou od pondělka do všech vozidel opět nastupovat také předními dveřmi a uvolnily se pro ně...  celý článek

Sousede, nahlas smrádek. Web vznikl pro boj s továrnou na psí žrádlo

vydáno 17. května 2021  14:42

Obyvatele západního okraje Prahy donedávna štval zápach z firmy vyrábějící granule. Teď se údajně společnost polepšila.  celý článek

Vaše fotky z Prahy