metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 3 °C

Středa, 19. ledna 2022. Svátek má Doubravka.
Wpadington | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete začít se sázením: Několik dobrých rad pro začátek

Komerční sdělení Poškádlit štěstí se občas určitě vyplatí. Jednak můžete vyhrát a jednak se docela zajímavě zabavíte. Přesto není od věci vědět o sázení co možná nejvíce relevantních informací. Jen tak se totiž můžete vcelku jednoduše dostat k solidním výhrám. My se v následujících řádcích na některé dobře míněné rady podíváme mnohem podrobněji.

Vhodný výběr sázkové společnosti jako základ

V první řadě se vyplatí dobře soustředit na volbu konkrétní sázkové kanceláře. Orientovat byste se měli podle několika důležitých aspektů. Tím asi nejdůležitějším je konkrétní výše bonusů. Sázkové kanceláře jich nabízejí spousty. Tradičně jde hlavně o vstupní bonifikaci k registraci a první sázce. Jinak je třeba brát v potaz také rozličnost sázkových příležitostí. Čím je jich více, tím pochopitelně lépe. Ideální je si něco o sázení přečíst, třeba na Vyhraj.cz.

Méně příležitostí je někdy více

Při sázení je třeba pracovat s pravděpodobností. Její míra je pochopitelně vyšší v momentu, kdy vsázíte na menší množství příležitostí. Jinými slovy, vyplatí se spíše vsadit na jednu či dvě příležitosti větší finanční sumu. Pravděpodobnost je mnohem vyšší, než když vsadíte na mnoho příležitostí minimální částku. S kurzy je zapotřebí velmi dobře pracovat, což se ale během několika sázek bez problémů naučí v podstatě každý člověk. Ideální je si vše vyzkoušet. Příležitosti nabízí Eurojackpot i mnohé jiné společnosti.

Sázejte zodpovědně

Myslete na to, že štěstí nemusí sednout zrovna na vás. Ideální je mít přímo stanovený budget, který prostě za určité období můžete prosázet. Nikdy ne více. Pokud se takto budete k sázkám stavět, můžete si být jistí, že neprosázíte vaši rezervu a nepůjdete do mínusu. Optimální je vsázet pouze větší sumy těch peněz, které na počátku vyhrajete.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavní zprávy

Recyklace? Nejlepší je odpad vůbec nevytvářet, tvrdí expert na cirkulární ekonomiku

vydáno 18. ledna 2022  16:31

Hlavní město má novu vlastní strategii. Dokument nazvaný Strategie pro přechod na cirkulární ekonomiku schválili magistrátní radní v pondělí. Rozhodli tak...  celý článek

Ceny se ve stavebnictví dost „utrhly“. Prodávaný materiál může být navíc málo kvalitní

vydáno 18. ledna 2022  11:35

Šokují vás ceny stavebních materiálů a také to, kolik si řeknou řemeslníci za svou práci? Není to nic nového pod sluncem. Už jsme to zažili.  celý článek

Jako na záchodě? Fáma o voňavém hlavním nádraží vyvolává emoce

vydáno 18. ledna 2022  6:19

Lidé v nádražní hale by se při čekání na vlak mohli cítit třeba jako v ovocném sadu, v pralese či na rozkvetlé louce. Stejně tak by jim však vůně mohla...  celý článek

Nejdřív kosení, potom párty. Akcí ochránců přírody se hojně účastní také bílé límečky

vydáno 17. ledna 2022  14:07

Rádi se účastníte venkovních akcí, ale máte pocit, že v zimě není moc co dělat? Chcete si popovídat s lidmi, zahřát si svaly a ještě udělat dobrý skutek?...  celý článek

Vaše fotky z Prahy