metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Středa, 1. prosince 2021. Svátek má Iva.

CIIE otevřela okno pro nadnárodní společnosti na čínský trh

  8:19
Šanghaj 25. listopadu 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Otevřenost je charakteristickým znakem současné Číny. Čínská mezinárodní dovozní výstava (CIIE) je mostem mezi Čínou a globálním trhem.

Čtvrtý ročník Čínské mezinárodní dovozní výstavy úspěšně proběhl od 5. do 10. listopadu. Celkem bylo na této výstavě představeno 422 nových produktů, nových technologií a nových služeb. Jde o rekordní počet.

"Pro takové nadnárodní společnosti, jako je Abbott, CIIE je důležitou platformou pro předvedení nejnovějších technologií." Toto je hodnocení, které na Čtvrtý ročník CIIE uvedl Guo Jing, generální ředitel společnosti Abbott pro obchod s cukrovkou v pevninské Číně a Hong Kongu.

Jak řekl Guo Jing v rozhovoru, CIIE nabízí skvělou platformu společnosti Abbott a dalším globálním společnostem pro předvádění produktů, aby tyto společnosti mohly navázat dlouhodobé a stabilní obchodní vztahy s Čínou.

Německá strojírenská a technologická společnost Bosch přinášející nejnovější výzkum a vývoj inovativních technologických produktů se zúčastnila na výstavu již počtvrté. Marketingový ředitel společnosti Bosch Homecare Wei Tianming uvedl, že společnost hledala cenné zpětné vazby a řešení od CIIE ke zlepšení, "CIIE je pro nás opravdu důležitá," řekl.

CIIE se koná každoročně od roku 2018, která poskytuje zemím a podnikům cenné příležitosti ke vstupu na čínský trh.

Podle údajů zveřejněných úřadem CIIE,více než 80 procent společností Fortune 500 největších světových společností a předních společností v oboru,které podepsaly účast na Čtvrtý ročník CIIE se letos vracelo. Mezinárodní ekonomické fórum Hongqiao jako důležitá součást CIIE zdůrazňuje orientaci na otevřený rozvoj a inovace a poskytla špičkovou platformu pro dialog hosty z globálních politických, obchodních a akademických komunity.

Josh a Jack videoblogeři z Velké Británie a USA také se zúčastnili na CIIE letos a snažili se najít nejpoutavější nové produkty vystavené v šesti obchodních oblastech zahrnujících různá průmyslová odvětví, včetně spotřebního zboží,automobilového průmyslu, inteligentního průmyslu a informačních technologií,potravinářských a zemědělských produktů, lékařského vybavení a produktů pro zdravotnictví a obchodu se službami.

Tito dva videoblogeři si všimli, jak se nadnárodní společnosti přinášející tyto nové technologie a služby, umožňuje všem společně užívat plodů rozvoje čínského trhu tím, že přilákaly čínské společnosti a čínské spotřebitele.

Youtube:https://youtu.be/n3F6Tuvpm_8

.

Hlavní zprávy

Vlaky pro flamendry končí. Již za necelé dva týdny dojde ke změnám na železnici

vydáno 1. prosince 2021  5:02

Již za necelé dva týdny dojde ke změnám linek, k rozšíření integrace a také k řadě omezení. V neděli 12. prosince vstoupí v platnost celostátní úprava jízdních řádů železniční dopravy. V návaznosti na ni a také kvůli úsporám tak dojde na celou...  celý článek

Téměř zapomenutý poklad z osady Károv se zachoval i navzdory nacistům

vydáno 30. listopadu 2021  16:26

Když listujete kronikou Károva – osady obce Ohrobec ležící nedaleko Dolních Břežan – narazíte v četných zmínkách na místní loutkářský spolek, který zde...  celý článek

Viktoria Žižkov se zařadí po bok dalších slavných celků, bude mít vlastní zastávku

vydáno 30. listopadu 2021  10:51

Když se minulý týden představovala na nové autobusové lince 101 zastávka U Prdlavky, lehce zanikla informace, že konečnou stanicí zmíněné linky bude ta s...  celý článek

Kulich bez loga? Policisty a hasiče to může stát tisícovku. Zmapovali jsem uniformy IZS

vydáno 30. listopadu 2021  5:42

Průměrný Pražan na sebe v zimě hodí prostě jen teplejší bundu a boty. Pro policisty, hasiče i záchranáře platí pravidla.  celý článek

Vaše fotky z Prahy