metro.cz

Počasí v Praze

-6 °C / -1 °C

Úterý, 22. ledna 2019. Svátek má Slavomír.
Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně
Další 4 fotografie v galerii
Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně | foto: Veletrhy Brno

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně

1. března 2018  7:00
Komerční sdělení Svátek všech motorkářů se vrací do Brna a je větší než kdy předtím. Letos se Motosalon uskuteční od 8. do 11. března a rozhodně je na co se těšit!

1)Dorazí všechny významné značky

Novinky od kompletní japonské čtyřky – Hondy, Yamahy, Suzuki a Kawasaki, amerických značek Harley-Davidson a Indian, německého výrobce BMW Motorrad, britského Triumphu či italských značek Ducati, Aprilie, Piaggia či MV Agusta si prohlédnete na rekordní ploše. Chybět nebudou ani firmy KTM nebo Husqvarna.

2)Požitek na čtyřech kolech

Na své si přijdou také milovníci čtyřkolek. Tuto sekci zaplní stroje značek ATV, Can-Am, Arctic Cat, Access Motor, LINHAI, TGB nebo BRP. Těšit se můžete také na bohaté příslušenství.

3)Představí se poprvé…

V pavilonech se kromě známých firem potkáte i s několika nováčky. Představí se například rakouská značka KSR, z Itálie TM Racing či SWM moto a vidět bude i BETA.

4)Servis pro helmy

Kvalitní helma je důležitou sou-částí výbavy každého motorkáře. Jak se o ni ale starat? To vám poradí v servisní dodávce helem značky Arai, která vám na výstavišti bude k dispozici.

5)Světové i české premiéry

Dnem i nocí pracuje tým společnosti Motoscoot na tom, aby v Brně představil ve světové premiéře retro motorku Jawa 50 typ 555 Pionýr v plně elektrické verzi. Kromě ní přiveze firma v české premiéře také elektrický motocykl e-Duck, který cílí zejména na mladé.

6)Veletrh podporují známé tváře

Říkají si Vandráci Vagamundos a na motorkách cestují po světě. Letos se stali také tvářemi Motosalonu – Jan Révai a Pavel Liška. „Motorky miluji od dětství a na tuto akci jezdím každý rok,“ uvedl Révai. Letošní Motosalon ovšem vynechá, protože v době jeho konání bude zrovna v Mexiku. Můžete se však těšit na jinou osobnost z motorkářského světa, která je také tváří letošního ročníku. V Brně se potkáte s Pepou „Sršněm“ Šillerem.

Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně

7)Slavnostní zahájení

Ve čtvrtek ve 13 hodin se určitě přijďte podívat k pódiu v pavilonu P na slavnostní zahájení. Setkáte se jak s populárními tvářemi z motobranže, tak s významnými hosty. Dozvíte se zajímavé informace třeba o jejich vztahu k motorkám.

8)Čtyři dny plné show

V doprovodném programu si užijete parádní vystoupení a show, ze kterých se vám bude tajit dech. Těšte se třeba na Crazy Day, Míru Lisého či Motogymkhanu. Zajímavý program připravil i Automotodrom Brno!

9)Novinky na vlastní kůži

Nekupujte zajíce v pytli. Ještě před pořízením nového stroje si ho vyzkoušejte na testovacích jízdách. Po areálu výstaviště se projedete třeba na skútrech značek Honda, Kymco a Piaggio.

10)Zvolte Motocykl roku

Tradičně rozhodnete také o tom, který stroj si zaslouží titul Motocykl roku 2018. Hlasování odstartovalo už 1. února, tak zamiřte na www.motocyklroku.cz a vyberte si svého favorita.

Fotogalerie

Veletrh Motosalon se koná na brněnském výstavišti od 8. do 11. března. Více informací najdete na bvv.cz/motosalon nebo fb.com/bvvmotosalon.

Hlavní zprávy

Obchod se strachem. Rodiče platí dětem tisíce za kurzy

Ilustrační snímek
vydáno 22. ledna 2019  12:27

Pět set korun, ale i devět tisíc. O přípravy na středoškolské přijímačky je velký zájem.  celý článek

V paneláku mají zkušebnu a dokonce nahrávací studio. Sousedům to nevadí

Filip Brouk a jeho R2D2 na Folimance.
vydáno 22. ledna 2019  10:58

V obyčejném panelovém domě na okraji Prahy si manželé Marianovi z bytu 5+1, ve kterém bydlí, vytvořili profesionální nahrávací a masteringové studio Klíč....  celý článek

Proměnu průduchu na droida R2D2 z Hvězdných válek mapuje nový dokument

Filip Brouk a jeho R2D2 na Folimance.
vydáno 22. ledna 2019  6:52

Když se před rokem a půl prakticky přes noc přeměnila betonová větrací šachta v parku Folimanka na třímetrový model robota z filmové série Star Wars,...  celý článek

Sloupek Mardoši: Zvonky dveří

Mardoša, člen skupiny Tata Bojs
vydáno 21. ledna 2019  10:15

V našich představách nám spílali z oken, házeli věci, smáli se, zuřili, píše Mardoša pro deník Metro ve svém sloupku.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám