metro.cz

Počasí v Praze

19 °C / 28 °C

Sobota 20. července 2024. Svátek má Ilja

Gladiator Race míří do města památek UNESCO. Co čeká na návštěvníky?

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Gladiator Race se znovu podívá do Třebíče. Účastníky čekají v srdci Vysočiny hned tři různé závody, které otestují jejich hranice možností ve městě bohatém na kulturní dědictví. Připraven je také bohatý doprovodný program.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

l

l | foto: l

Dne 15. června 2024 se starobylé uličky Třebíče, města zapsaného na seznamu UNESCO, promění v arénu pro moderní gladiátory. Závodníci se během závodu Gladiator Race RUN postaví více než 20 překážkám rozprostřeným na trase dlouhé přes 4 kilometry, která vede skrze malebné břehy řeky Jihlavy a historické památky, jako jsou bazilika sv. Prokopa a židovská čtvrť.

Celý program bude však zahájen už v dopoledních hodinách a na trati plné překážek budou své schopnosti ukazovat ti nejmenší. Hlavní závod Gladiator Race RUN bude odstartován v pravé poledne. Jako poslední se na trať vydají pouze běžci, a to v rámci závodu GR8 TRAIL, zde mají závodníci na výběr, zda poběží distanci pět nebo deset kilometrů. Všechny závody jsou vhodné pro trénované atlety, ale také pro úplné hobíky.

Celá trať bude přístupná divákům, kteří budou jako vždy klíčem k dotvoření nezapomenutelné atmosféry. Zároveň bude připraven velmi pestrý a bohatý doprovodný program plný soutěží. Jeho součástí bude i náborový stánek Armády České republiky, která přiveze dvě bojová vozidla s další vojenskou technikou a zbraňovými systémy. Své aktivační stánky bude mít přímo na místě celá řada dlouholetých partnerů včetně VZP, Cemio Kamzík, INOV-8 či Angry Beards. K dispozici bude také celá řada relaxačních míst či adrenalinových zážitků. Všechny tyto doprovodné aktivity budou přístupné všem fanouškům, divákům i závodníkům.

Před rokem se do Třebíče vypravily stovky závodníků ze všech koutů republiky. Jednalo se o úspěšnou premiéru ve městě plném historie. Tato destinace je jako stvořená pro rodinný víkend, kromě samotného Gladiatora můžete navštívit například Slavnosti růžového vína, místní Aquapark, Ekotechnické centrum Alternátor či Mozkohernu. Nebo se prostě jen můžete toulat uličkami města, které se může chlubit zapsáním na seznam světového dědictví UNESCO.

https://gladiatorrace.cz/index.php

https://gladiatorrace.cz/zavody/trebic.html

Hlavní zprávy

V hlavě 2 je nejúspěšnějším filmem roku. Baví, je to ale klasická dvojka

vydáno 20. července 2024  16:58

Ještě ani neběžel v některých zemích a už bylo jasné, že jde o nejvýnosnější dílo značky Pixar. Animák V hlavě 2 je první a dosud jedinou letošní...  celý článek

Stověžaté středověké město se konečně nadechlo a rozepjalo svá křídla

vydáno 20. července 2024  5:40

Před 150 lety, 20. července 1874, začalo bourání hradeb, které chránily Prahu před útoky a ostřelováním. Začalo se ve čtyři hodiny ráno na procitající...  celý článek

Odpočinková úchylárna a infantilní nuda. S dvojicí nových animáků pro dospělé neztrácejte čas

Strážce streamu
vydáno 19. července 2024  14:00

STRÁŽCE STREAMU Opět tu máme po dlouhé době seriálový tuplák. Dva animované seriály pro dospělé - Buchty a klobásy: Ráj potravin a Výbušná koťátka - si totiž před pár dny...  celý článek

Kina pod širákem mají zvláštní atmosféru. Víme, kde v metropoli zažít pravou letní pohodičku

vydáno 19. července 2024  5:36

Možností, kde o prázdninách mrknout na film, jsou v Praze desítky. Pár tipů na letní kina má i deník Metro. Náš výběr nabízí klasiky pro velký počet...  celý článek