metro.cz

Počasí v Praze

20 °C / 25 °C

Středa 24. července 2024. Svátek má Kristýna

Koncerty, kino i gastrofestival v Otrokovicích

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už tento měsíc odstartuje dvanáctý ročník Otrokovických letních slavností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dvoudenní hudební multižánrový festival nabídne od pátku 12. do soboty 13. července celou řadu zvučných jmen. Program v parku před Společenským domem odstartuje v pátek Radek Banga s kapelou, po něm vystoupí energická kapela Fast Food Orchestra a ve 21 hodin se na pódiu objeví jeden z nejlepších českých muzikantů David Koller s kapelou. Páteční program uzavře Robbie Williams Revival Brno.

Sobotní program zahájí dechová hudba Vřesovanka, od 16.45 vystoupí česká popová zpěvačka Leona Machálková s kapelou F-dur Jazzband, po ní to na pódiu rozbalí energické uskupení The People. Večerní program bude patřit legendární slovenské kapele Metalinda, a o závěr večera i celých slavností se postará kapela The Backwards. Část programu slavností se odehraje také tradičně v Kvítkovicích, kde v sobotu vystoupí Divadlo Plyšového medvídka, zlínská kapela Podjezd a cimbálová muzika Kašava.

Nedílnou součástí slavností bude také bohatý doprovodný program. Milovníci dobrého jídla i netradičních lahůdek se mohou těšit na sobotní Gastrofestival. Připravena bude i tradiční přehlídka leteckých modelů na letišti Bělov, let vrtulníkem a ve Free time zóně Trávníky se uskuteční závody v pumptracku a scooteringu.

Letní zábavu nabídne také prostor otrokovického přístaviště na Baťově, kde se uskuteční dvě čtyřdenní promítání letního kina a dva koncerty Živé přístaviště. V pátek 28. června vystoupily děti z mateřských škol, Ženský pěvecký sbor Otrokovice a kapela Jazzbook. Druhé Živé přístaviště bude v neděli 1. září. Tímto však nabídka koncertů Otrokovické Besedy letos nekončí. Z připravovaných akcí jmenujme například říjnový koncert ostravské kapely Pink Floyd Forever. Fanoušci se mohou těšit na téměř tříhodinový koncert, během něhož se budou promítat originální videa včetně českého překladu textů. Do velkého sálu Besedy se v říjnu vrátí také oblíbená vizovická kapela Fleret, která vystoupí spolu se Zuzanou Šulákovou. Adventní čas zpestří Tomáš Klus a Cílová skupina, přiveze verbálně-hudební show plnou zvratů, střetů a komických vhledů na úrovni.

Hlavní zprávy

Než bych se hýbal, to si raději nesundám tričko. Kila nad limit na plážích i schováváme

vydáno 24. července 2024  5:00

Vystavit tělo veřejnému obdivu, nebo ho skrýt pod hladinou? Tak může znít dilema, které mnohdy trápí lidi ve chvíli, kdy mají pocit, že jejich postava...  celý článek

První chytrá tramvaj jezdí v Plzni. Umí reagovat na překážky a v provozu pustit spěchající hasiče

vydáno 23. července 2024  15:17

Hned v úvodu si řekněme, že doba, kdy se českými městy budou prohánět tramvaje bez řidiče, není úplně za rohem. Přesto je v dohlednu. Jak by mohla...  celý článek

Víte, jaký je rozdíl mezi kryptoměnovou burzou a kryptoměnovou směnárnou?

vydáno 23. července 2024  12:00

V případě směnárny jde o platformu, která umožňuje přímou výměnu jedné kryptoměny, například bitcoinu, za jinou. Lidé zde nakupují a prodávají za ceny...  celý článek

V kůži mechanika. Přezouvání formule 1 si můžete vyzkoušet na nábřeží Vltavy

vydáno 22. července 2024  21:00

V polovině srpna zavítá do centra Prahy tým Red Bull Racing se svou našlapanou událostí Red Bull Showrun. Než se tak ale stane, budou mít fanoušci závodů...  celý článek