metro.cz

Počasí v Praze

19 °C / 28 °C

Sobota 20. července 2024. Svátek má Ilja

Termoluxusní česká okna z TERMOLUXu

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V odvětví výroby otvorových výplní – oken, dveří a hs portálů je dnes v České republice téměř dokonalá konkurence.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Více než 200 českých výrobců a několik tisíc prodejců, nabízí zákazníkům okna ze všech dostupných materiálů, ať už se jedná o plast, hliník, dřevo nebo jejich kombinace – plasthliník nebo dřevohliník. Výjimkou již nejsou ani kompozitní materiály – primárně plast se skelnými vlákny.

I přes rostoucí podíl zejména hliníkových oken na trhu, jsou mezi zákazníky stále nejčastěji kupovaná plastová okna, dnes již téměř výhradně s izolačními trojskly. A právě na výrobu plastových oken s izolačními trojsky se zaměřuje valašskomeziříčská firma TERMOLUX, s. r. o.

„S výrobou plastových oken jsme začínali v roce 1991 jako jedni z prvních v bývalém Československu. Na vlastních extruzních linkách jsme vyráběli plastové profily, a z těch pak plastová okna. Okna byla tříkomorová, s izolačními dvojskly. Přes počáteční nedůvěru zákazníků k tehdy novince – plastovým oknům, se naše výrobky staly mimořádně oblíbenými nejen u nás, ale i v zahraničí. Okna TERMOLUX jsme dodávali od Sibiře až po Island,“ uvádí jednatel TERMOLUXu Petr Holáň.

Během 33 let, po které okna vyrábíme a montujeme, se požadavky zákazníků výrazně změnily. Dnes již nabízíme osmikomorové profily, s třemi řadami ručně vkládaného těsnění a izolačními trojskly v tloušťce až 56 mm. Naše profily jsou vždy nejvyšší kvalitativní třídy A, z prvoplastů, bez recyklátů, vyrobeny v České republice – stejně jako izolační trojskla.

Okna, dveře a HS portály TERMOLUX vyrábíme výhradně u nás ve Valašském Meziříčí, na moderních CNC obráběcích a automatizovaných strojích. Součástí našeho strojního vybavení je také speciální kašírovací linka, na které polepujeme plastové profily dekoračními foliemi. Máme tak celý výrobní proces ve svých rukou, a můžeme našim zákazníkům nabídnout pestrou paletu dekorů a barev jejich nových oken TERMOLUX.

Pro naše zákazníky jsme letos připravili celou řadu příjemných novinek. Díky výrobním inovacím, novému strojnímu vybavení a rostoucímu objemu výroby nabízíme zákazníkům naše termoluxusní okna, dveře a HS portály s mimořádnými slevami. Naši zákazníci tak ušetří při montáži tisíce až desetitisíce korun.

Kromě finanční dostupnosti pak přibližujeme naše výrobky i místně. K našim pobočkám ve Valašském Meziříčí, Havířově, Olomouci, Praze a Spytihněvi nově otevíráme také pobočku v Brně. A rozšiřujeme i sortiment dekorů o krásné matné dřevodekory Woodec. Navíc k dnes velmi populární barvě antracit nabízíme i designovou variantu broušeného antracitu. Ta je hodně zajímavá, moderní a bez příplatků.

„Každého zákazníka, který bude mít zájem o prohlídku výroby samozřejmě rádi uvítáme a výrobou jej provedeme,“ doplňuje Holáň. Přehledné informace o oknech, dveřích a HS portálech TERMOLUX najdete, spolu s kontakty, na internetových stránkách www.termolux.cz. V TERMOLUXu zkrátka dělají termoluxusní česká okna.

Hlavní zprávy

V hlavě 2 je nejúspěšnějším filmem roku. Baví, je to ale klasická dvojka

vydáno 20. července 2024  16:58

Ještě ani neběžel v některých zemích a už bylo jasné, že jde o nejvýnosnější dílo značky Pixar. Animák V hlavě 2 je první a dosud jedinou letošní...  celý článek

Stověžaté středověké město se konečně nadechlo a rozepjalo svá křídla

vydáno 20. července 2024  5:40

Před 150 lety, 20. července 1874, začalo bourání hradeb, které chránily Prahu před útoky a ostřelováním. Začalo se ve čtyři hodiny ráno na procitající...  celý článek

Odpočinková úchylárna a infantilní nuda. S dvojicí nových animáků pro dospělé neztrácejte čas

Strážce streamu
vydáno 19. července 2024  14:00

STRÁŽCE STREAMU Opět tu máme po dlouhé době seriálový tuplák. Dva animované seriály pro dospělé - Buchty a klobásy: Ráj potravin a Výbušná koťátka - si totiž před pár dny...  celý článek

Kina pod širákem mají zvláštní atmosféru. Víme, kde v metropoli zažít pravou letní pohodičku

vydáno 19. července 2024  5:36

Možností, kde o prázdninách mrknout na film, jsou v Praze desítky. Pár tipů na letní kina má i deník Metro. Náš výběr nabízí klasiky pro velký počet...  celý článek