metro.cz

Počasí v Praze

10 °C / 14 °C

Úterý, 21. září 2021. Svátek má Matouš.
Dotyk stříbrného plátna u vás v kapse | foto: Xiaomi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dotyk stříbrného plátna u vás v kapse

Komerční sdělení Chytré telefony Xiaomi, které v České republice distribuuje společnost Witty Trade s.r.o., už neslouží pouze k psaní sms a telefonování. Staly nedílnou součástí našich životů.

Hollywood má v genech!

Nejnovější model Xiaomi hravě překoná všechny výzvy během focení nebo natáčení. Stačí jedno stisknutí a Mi 11 je rázem připraven zachytit nádhernou krajinu na výletě i akční záběr ze sportovního utkání. Pod stylovým zevnějškem totiž skrývá čtyři nadupané fotoaparáty, z nichž hlavní disponuje rozlišením hned 108 Mpx. Vždy krásná selfie zajistí 20 Mpx přední kamerka, vy i vaši přátelé na nich budete vypadat prostě úžasně. Kamerka je navíc v podobě tečky v displeji, takže při sledování filmů vás nebudou rušit žádné silné rámečky.

Skutečné fanoušky práce s obrazem pohltí funkce AI Erase 2.0 a Magic Zoom. Bez těchto funkcí totiž nedáte ani ránu. První odstraní z fotek nežádoucí objekty nebo čáry, takže máte jistotu skvělé kompozice. Druhá přiblíží a oddálí kameru, stejně jako je tomu v populárních thrillerech.

Zážitek z každého dotyku

Fantastický 6,81“ AMOLED displej vás ohromí jak na pohled, tak na dotek. Vysoká 120 Hz frekvence zobrazí na obrazovce všechno ještě v kratším čase, takže s Mi 11 dáváte nadobro sbohem pomalé odezvě a už vůbec se nemusíte bát nepříjemného sekání! Dechberoucí čistotu i plynulé barevné přechody si užijete třeba při sledování oblíbených seriálů nebo filmů. Ať už je sledujete kdekoliv, pokročilá technologie Super Resolution dokáže u všech videí ještě sama automaticky vylepšit jejich kvalitu.

Dotyk stříbrného plátna u vás v kapse

Je na něj maximální spoleh a vydrží opravdu hodně

Skoro jako hodinový manžel, že? Dnešní mobilní telefony už plní roli osobních asistentů, tak chtějte toho nejlepšího! Skvělý výkon vás nenechá ve štychu ani během náročného dne a zabaví děti i těmi nejnáročnějšími hrami. Nezaskočí ho ani dlouhé telefonování nebo nekonečný seriál, baterie má kapacitu celých 4 600 mAh! Se zabudovaným 5G najde na internetu v mžiku cokoliv, na co si vzpomenete.

Zvládne tak možné i nemožné a stačí mu k tomu jedno jídlo denně. Přímo v balení k němu rovnou dostanete tu nejrychlejší 55 W nabíječku, ale dobijete ho i bezdrátově. A o šťávu se rád rozdělí třeba i s vašimi sluchátky. Prostě značka ideál! Získal si vás?

Mi 11 pořídíte ve variantách 8 GB + 128 GB za 19 999 Kč a 8 GB + 256 GB za 21 499 Kč. V období 18 – 24. 3. při koupi novinky dostanete jako dárek chytré hodinky Mi Watch.


O XIAOMI

Xiaomi je nejrychleji expandující značka elektroniky a smartphonů. Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně od září 2017. Jedním ze dvou oficiálních distributorů značky Xiaomi je pro Českou republiku společnost Witty Trade s.r.o., která disponuje oficiální licencí pro distribuci produktů. Oblíbenost značky, která se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena/výkon, roste v ČR raketovým tempem. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý. Xiaomi je v současné době čtvrtou největší světovou značkou smartphonů a založila největší světovou platformu pro spotřebitele IoT s více než 132 miliony inteligentních zařízení (bez započtení smartphonů a notebooků) připojených k její platformě. V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 80 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.

Více informací: www.xiaomi.cz

Hlavní zprávy

Prohlídky jsou důležité. Kromě změření dioptrií dokážou odhalit i závažné choroby

vydáno 21. září 2021  5:29

Zvláště po 60. roce života by vaše kroky měly směřovat k očaři každý rok. Ve skutečnosti ale více než čtvrtina seniorů v posledním roce v oční ordinaci...  celý článek

Nedoceněný vitamin D. Češi ho mají málo a spousta z nich o tom ani neví

vydáno 20. září 2021  15:03

Je to možná překvapivé, ale nedostatek vitaminu D je jedním z důvodů, proč v zimě či na jaře onemocníte chřipkou nebo jinými respiračními onemocněními....  celý článek

Stížnosti byly vyslyšeny. „Hrobečky“ jsou pryč, naopak v Branické přibyly patníky

vydáno 19. září 2021  17:39

Rekonstrukce Branické ulice je v Braníku už několik měsíců velké téma. Nejprve místní řešili nevelké jámy, kam měly být umístěny nové stromy. Díry byly...  celý článek

Od Žižky k Tachovu. Váha nepřežila stavbu tunelu

vydáno 19. září 2021  5:55

Náměstí s váhou a tunelem – nová výstava nejen pro milovníky žižkovské historie.  celý článek

Vaše fotky z Prahy