metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata

Další 3 fotografie v galerii
Festival netradičních sportů zve na velmi atraktivní program | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Festival netradičních sportů zve na atraktivní program

Komerční sdělení NEfestival neboli Festival netradičních sportů bude v sobotu 20. srpna velkým lákadlem v Heřmanově Městci na Chrudimsku.

Organizátoři očekávají, že se do areálu Autokempu Konopáč, kde se pátý ročník akce uskuteční, sjede až sedm set návštěvníků, aby využili unikátní možnost seznámit se blíže s netypickými sportovními odvětvími.

Festival netradičních sportů zve na velmi atraktivní program

„Pravidelně míváme tak čtyři stovky dospělých a dvě stě až tři sta dětí, které do 130 centimetrů neplatí. Program koncipujeme tak, aby si na své přišli sportovci všech kategorií od nejmladších až po padesátníky. Před lety nás napadlo, že by bylo fajn trochu tady u nás rozvířit ruch, tak jsme mrkli na internet, jaká jsou nevšední nová odvětví, a ta od té doby milovníkům sportu prezentujeme,“ uvedl Ondřej Volejník z pořádajícího sportovního oddílu TJ Jiskra Heřmanův Městec.

Festival se stal v tomto roce součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Návštěvníci se mohou těšit na skutečně pestré vyžití. K dispozici jim bude stometrová nafukovací překážková dráha Maaad Bounce, skimboarding, tedy jízda na prkně v mělké vodě, terénní elektrické motorky Kuberg, horolezecká stěna, cornhole neboli házení sáčků do vyvrtaného otvoru, spikeball, kdy proti sobě dva týmy hrají míčem pomocí odrazů o malou trampolínu, kanjam s frisbee a dvěma koši, kultovní finská hra Mölkky s dřevěnými kolíky, speedbadminton nebo také dřevěné deskové hry.

„Ať se lidé určitě nebojí dorazit! Na každém stanovišti budou instruktoři, kteří i úplným začátečníkům vysvětlí princip sportu a poradí, jak na věc. Návštěvníci se tak nemusejí ostýchat vyzkoušet bez předchozích zkušeností ani třeba horolezeckou stěnu a na chvíli se cítit jako Adam Ondra, vše je několikrát jištěno pro zajištění optimálního bezpečí. Mimoto budou v průběhu dne k vidění i ukázky jednotlivých disciplín v podání profesionálů nebo třeba tanec na zavěšených šálách,“ přiblížil Ondřej Volejník.

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek