metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Středa 10. srpna 2022. Svátek má Vavřinec
Fortuna Czech Bowl XXIX nabídne reprízu loňského finále amerického fotbalu | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fortuna Czech Bowl XXIX nabídne reprízu loňského finále amerického fotbalu

Komerční sdělení Stejné týmy, jiný stadion. Finále Snapbacks ligy amerického fotbalu nabídne reprízu loňského finále. Prague Lions se v neděli 17. července na stadionu FK Viktoria Žižkov představí proti obhájcům titulu Vysočině Gladiators.

I v loňské sezoně oba týmy naplnily papírové předpoklady a postoupily do finálového Czech Bowlu. Gladiators měli tehdy výhodu domácího prostředí. Zápas o mistrovský titul se totiž hrál na stadionu FC Vysočina v Jihlavě. Gladiators před domácími fanoušky dokázali získat první titul v historii klubu, když nad Lions zvítězili přesvědčivě 23:0.

Nyní budou mít výhodu domácího stadionu Lions. Fortuna Czech Bowl se poprvé od roku 2017 vrací do Prahy a o pohár se utkají finalisti na stadionu FK Viktoria Žižkov. Lions už na Žižkově jedno finále odehráli, a to v roce 2016 proti Prague Black Panthers. Horším způsobem nemohlo pražské derby pro Lions dopadnout. Kvůli chybě rozhodčích v poslední akci zápasu nezískali Lions 2 body, které by za předchozího stavu 9:10 stačili na otočení skóre.

Lions tak mají na Žižkov velmi hořké vzpomínky, které budou chtít v neděli nahradit veselejšími. Už před sezonou se Lions netajili tím, že vyhlíží odplatu. „Je to cíl od momentu, kdy loni na časomíře padla nula,“ potvrdil quarterback Lions Shazzon Mumphrey. Ten dovedl i letos suverénně Lions až do Czech Bowlu a teď ho čeká poslední krok k dokonání odplaty.

Fortuna Czech Bowl XXIX nabídne reprízu loňského finále amerického fotbalu

Fortuna Czech Bowl XXIX je na programu v neděli 17. července od 16:00 a vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal. Zápas v přímém přenosu odvysílá Premier Sport 2.

Hlavní zprávy

Slavný stadion Nikolajka končí. Hokejisté musejí jinam

vydáno 10. srpna 2022  5:52

Pro nové kluziště radnice Prahy 5 sehnala investora. O pozemku však s magistrátem stále jedná.  celý článek

Lokální farmy budou za pár let velký trend, říká ředitel firmy GreenTech

vydáno 9. srpna 2022  20:24

Pěstují zeleninu uvnitř. Dmitrij Lipovskij, ředitel a zakladatel firmy GreeenTech, přibližuje, co jejich firma nabízí v rámci indoor farem a pěstíren a...  celý článek

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek