metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 10 °C

Čtvrtek, 21. února 2019. Svátek má Lenka.
Anna Zikmundová
Dalších 47 fotografií v galerii
Anna Zikmundová | foto: Anna ZikmundováMetro.cz

FOTOGALERIE: Deník Metro s kamelotkami vítal jaro. Vy jste se s nimi fotili

3. dubna 2018  5:55 Metro.cz
Osmdesát kamelotek v sukních z novin rozdávalo po Praze celý týden před Velikonocemi deník Metro. S nimi jste se mohli fotit a získat odměny. Dnes deník Metro otiskuje pět fotek, jejichž autoři získají mikiny a deštníky v barvách deníku Metro. Autor snímku na titulní straně, Jindřich Fučík, k tomu obdrží odměnu 500 korun.

„Jedna vaše kamelotka nechtěla být otištěna v Metru a stát se veřejně slavnou, nicméně naštěstí jsem ji selfíčkem překvapil,“ napsal Jiří Pischl, který se vítězoslavně usmívá na jedné z fotografií. Na snímku ulovil objektivem jednu z osmdesáti děvčat. Jiří tak získá 500 korun, deštník a mikinu.

Stejně budou odměněni další čtyři čtenáři, kteří mají své snímky v dnešním vydání. „Dceři se novinové sukýnky moc líbily,“ napsal ke svému snímku na titulní straně Jindřich Fučík. Deník Metro už průběžně zveřejňoval nejzajímavější fotografie vybrané redakcí, jejichž autoři získají za otištěné snímky minimálně 300 korun.

Fotogalerie

Jedinou podmínkou účasti bylo vyfotit se s kamelotkami a snímky zaslat na adresu mms@metro.cz do poslední březnové soboty. Na fotogalerii pěti desítek vybraných snímků se můžete podívat už nyní na tomto webu ve fotogalerii.

„Zelený čtvrtek mi zpříjemnily slečny v zeleném a krásných sukních z deníku Metro. Děkuji,“ napsala třeba Eliška Bláhová, která má snímek umístěn na webu, stejně jako Sandra Kisič. Ta napsala: „Můj americký kamarád Joe Weintraub, původem z Memphisu, se vyfotil s kamelotkou, protože ho naprosto nadchl její outfit. Ale stydí se vám fotku poslat, tak mi povolil poslat ji za něj.“ Do novin se sympaťák v brýlích nevešel, ale tady na webu ho máte. A najdete sebe?

Komentáře

Hlavní zprávy

Nová pravidla pro náplavky: ticho večer a ticho v neděli, velká akce maximálně jednou za měsíc

Náplavka. Rašínovo nábřeží patří k nejatraktivnějším a nejživějším společenským...
vydáno 20. února 2019  17:42

Hospody, bary, festivaly, živá hudba a taneční kurzy. Rašínovo a Hořejší nábřeží v posledních letech zažívaly bujaré mejdany, které místním obyvatelům...  celý článek

Zlevní byty? Developeři sázejí spíš na růst platů

Ilustrační snímek
vydáno 20. února 2019  16:28

Drahé hypotéky, dlouhé povolování. Proto jsou byty drahé, argumentují developeři.  celý článek

Letně laděné filmy, které jsou aktuálně v kinech, mohou působit dobře i na naši psychiku

Úhoři mají nabito
vydáno 20. února 2019  15:05

Déšť a ochlazení může v těchto dnech vyhnat lidi do kin. Třeba i na české komedie, které se točily loni během letních měsíců, když bylo velké horko. U...  celý článek

Je to jako se seriálem Most!, někteří v tom prostě hledali věci, které tam nejsou, říká Kovy

"Dostal jsem nabídku propagovat lux či pyrotechniku. Drtivou většinu spoluprací...
vydáno 20. února 2019  13:44

Populární youtuber Kovy (Karel Kovář) učí mladé mediální gramotnosti. V krátkých videích, která vytvořil pro vzdělávací program Jeden svět na školách, se...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám