metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 13 °C

Pátek, 23. dubna 2021. Svátek má Vojtěch.
Fototapeta ptáků: Zajímavé variace pro každý interiér | foto: Myloview.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fototapeta ptáků: Zajímavé variace pro každý interiér

Komerční sdělení Ptačí říše je takřka nekonečná, o čemž ostatně svědčí i neskutečné množství nejrůznějších ptačích druhů. Ty se liší jak velikostí, tak i tvary těl a především krásnými barvami. Pohled na mnohé je ovšem kouzelný a stojí za to si ho minimálně jednou zopakovat.

Z toho důvodu se vyplatí pořídit si do interiéru fototapetu s ptáky. Samotné fototapety do ložnice ptáci nesmírně oživí. Zajímavě ale působí i v obývacím pokoji. Interiér takto můžete koncipovat ve spoustě stylů, a to rustikálním, eklektickém, skandinávském anebo ryze moderním. To záleží pochopitelně na vás jako na majitelích interiéru. Alternativ je zkrátka hodně, a tak se na některé zaměříme podrobněji právě v tomto článku.

Plameňáci na modrém podkladu

Chtěli byste mít v domácnosti veselý, ale zároveň velmi nápaditý a poutavý obraz? Pak vsaďte na elegantní plameňáky, kteří jsou zobrazení na modrém podkladu. Plameňáci jsou typičtí různými odstíny růžové barvy. Vypadají moc hezky i proto, že se nacházejí v různých pozicích. Kombinace mnoha variací růžové s bílou a světle modrou barvou určitě stojí za to a obraz se bude hodit do jakéhokoli interiéru. Plameňáci jsou navíc velmi zajímavá zvířata sama o sobě. Upoutají pozornost již jenom tvarem svého těla. Když se navíc všechno spojí ještě s rostlinami podobných barev, máte kompozici, již vám budou návštěvy závidět.

Sova jako symbol moudrosti

Fototapeta ptáků: Zajímavé variace pro každý interiér

Tapeta k nalezení zde:  https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/zvirata/ptaci/

Zajímavou volbou je také fototapeta ptáci, jejíž základní motiv představuje sova. Právě tento pták představuje už po dlouhá staletí jakýsi symbol moudrosti. Už v dětských knihách je sova zobrazována s brýlemi a knihou jako velká intelektuálka. Ne, takto se o sově hovoří pouze s nadsázkou, ve skutečnosti tomu tak samozřejmě není. Sova je typická hlavně zajímavými odstíny peří, které jsou většinou hnědé. Zapomenout ale nelze ani na zajímavé a hodně uhrančivé oči. Ty se vzhledem tohoto nočního dravce dokonale korespondují.

Koláž Fénixe

Fototapeta ptáků: Zajímavé variace pro každý interiér

Více tapet zde:  https://myloview.cz/fototapety/

Znáte bájného Fénixe, který vstával z popela? Tento fantaskní pták se vyznačoval především typickou červenou barvou a také tím, že se stal jakýmsi symbolem koloběhu života. Zobrazení Fénixe v moderním pojetí bývají různá. Moc hezké je několik ptáků Fénixů, kteří jsou vedle sebe a vyznačují se spoustou různých hodně křiklavých barev. Takovéto zobrazení zcela jistě působí jako střed pozornosti v mnoha interiérech.

Ptáci při západu nebo východu slunce nad mořem

Fototapeta ptáků: Zajímavé variace pro každý interiér

Hodně zajímavou volbou je také fototapeta s ptáky znázorňující letce při západu slunce nad vodní hladinou. V podstatě se jedná o velmi pestrou směsici spousty velmi sytých barevných odstínů. Typická je pochopitelně hlavně červená barva, jež celé scenérii dominuje. Zapomenout nelze ani na černou a další zajímavé odstíny. Třeba takoví ptáci jsou fakticky jenom černými siluetami, jež dokonale doplňují celou situaci. Přesto ale celek vypadá náramně a musí se jednoznačně líbit.

Pestrobarevní papoušci v řadě

Fototapeta ptáků: Zajímavé variace pro každý interiér

Jestliže chcete vsadit na pestrobarevný a veselý motiv, nebojte se papoušků. Především papoušci ara vyznačující se poměrně solidní velikostí a spoustou barev vypadají náramně. Když se takoví čtyři papoušci slétnou a sedí na stejném podlouhlém bidle, vypadá to moc hezky. Za nimi je na fototapetě moře a písek. Nekonečné dálky, exotika. Maximální pohoda na dovolené. To jsou jenom některé motivy, které se člověku při pohledu na takovéto vyrovnané ptáky na bidle vybaví. Fototapeta ptáci v tomto provedení je skutečně unikátní.

Veselí tukani

Fototapeta ptáků: Zajímavé variace pro každý interiér

Že byste chtěli mít doma obraz ptáka, který bude maximálně veselý a vtipný? Jasně, proč ne? Vsaďte tedy na tukany. Tito ptáci se vyznačují především velmi dlouhými a vcelku tlustými zobáky. Pokud se zobrazí v podobě karikatury, rozhodně si můžete být jistí, že dokážou rozesmát spousty lidí. Nevadí-li vám obývací pokoj v takovémto trochu hravém pojetí, pak hurá právě do tukanů. Jinak ale mohou být třeba i v dětském pokoji, jenž si vyžaduje velkou míru hravosti. Volit je možné klidně také fototapetu jednoho jediného tukana s velkým zobákem a většíma očima. Také vypadá moc hezky a vtipně.

Hlavní zprávy

„Máchale, spadlo ti to!“ Češi se baví hledáním míst, kde vznikaly slavné scény

vydáno 23. dubna 2021  6:00

Za pár dní oslaví portál Filmová místa.cz patnáct let. Právě tehdy se začal rodit fenomén, který nyní baví desítky filmových fanoušků. Ti s odhodláním...  celý článek

Včelařem za deset tisíc korun. Ve Kbelích vám pronajmou úl i s poradcem

vydáno 22. dubna 2021  17:00

Když mohou v metropoli existovat komunitní centra, zahrady a skalky, proč bychom neotevřeli i komunitní včelín? S tímto nápadem nedávno přispěchali...  celý článek

Vysočanské nádraží padlo. Nejasnosti kolem podchodu?

vydáno 22. dubna 2021  8:38

Z výpravní budovy vysočanského nádraží je nyní pouze obrovská hromada suti. Nová odbavovací hala by měla čerstvě zdemolovanou staniční budovu nahradit...  celý článek

Malý krok pro jednotlivce, velký krok pro planetu

vydáno 22. dubna 2021  5:55

Přemýšlíte nad tím, do čeho si dát v obchodě pomeranče? Nebo z čeho bylo vyrobeno tričko, které si chcete koupit? Klimatické změny, ekologie,...  celý článek

Vaše fotky z Prahy