metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 10 °C

Pátek, 26. února 2021. Svátek má Dorota.

Fúze dvou předních MarTech hráčů se dotýká i Česka

22. února 2021  16:46
Praha 22. února 2021 (PROTEXT) - BrandMaster a Papirfly - dva přední poskytovatelé marketingových technologií (MarTech) ohlašují spojení. Fúzí obou firem vzniká jedna z nejsilnějších globálních společností na poli brand management nástrojů.

Tato fúze se dotkne i Česka, kde má BrandMaster od roku 2017 klíčovou část svého vývojového a designového týmu. Podle výkonného ředitele české pobočky BrandMaster Martina Landsbergera Pospíšila je tento strategický krok naplněním dříve vytyčeného cíle stát se globálním hráčem na MarTech trhu. Ten momentálně zažívá rychlý rozvoj a jen za loňský rok vyrostl o 13,6 %, což podle něj přinese i do Česka nové pracovní příležitosti. Obě společnosti se dlouhodobě pohybují v oblasti brand managementu a nabízejí firmám nástroje pro efektivnější budování firemní identity, značky zaměstnavatele či retailového marketingu. Momentálně jejich služby využívá přes pět set společností a jeden milion aktivních uživatelů každý den. Mezi jejich klienty patří BMW, Mercedes Benz, Helly Hansen a stovky dalších z farmaceutického, bankovního nebo telekomunikačního sektoru.

O BrandMaster

Vyvíjíme inovativní marketingové nástroje. Pomáháme tím firmám po celém světě efektivně spravovat jejich značku a šetřit peníze. BrandMaster začal v roce 1998 jako malá norská firma. Dnes zaměstnává téměř sto lidí a kromě Osla má pobočky i v České republice, Švédsku, Německu, Estonsku, Spojených státech či Velké Británii. Spojujeme technologie a marketing a nabízíme inovativní automatizovaná řešení pro budování silné značky, kvalitní komunikace a konzistentní prezentace. Věří nám takové společnosti jako BMW, Equinor, Mercedes-Benz a více než 300 dalších. Každý den používá naše nástroje více než půl milionu marketérů a designérů po celém světě. Podařilo se nám vybudovat společnost, která se stala evropským lídrem v marketingové automatizaci a udává trendy v brand managementu 21. století.

www.brandmaster.com

O Papirfly

Papirfly je softwarová společnost zabývající se Brand Activation Managementem (BAM). Soustředí se zejména na oblast employer brandingu, korporátní komunikace a retail marketingu a umožňuje firmám pracovat se značkou zcela novými způsoby. Lokální i globální týmy společně mohou vytvářet, sdílet a spravovat své digitální i tištěné materiály bez potřeby agentur či specialistů. Pobočky má v Norsku, Velké Británii a Dánsku.

www.papirfly.com

Kontakt pro média a dodatečné info:

Denisa Zahradnická

Marketing Specialist

e-mail: denisa.zahradnicka@brandmaster.com

Hlavní zprávy

STRÁŽCE STREAMU: Ví o tobě a Cizinec. Dejte si o víkendu britské thrillerové kombo

Cizinec Strážce streamu
vydáno 26. února 2021  14:00

Máte rádi záhady a hádanky? Streamovací platforma Netflix vám jich naservíruje dvojitou porci. Dvojce nových seriálových pecek Ví o tobě (Behind Her Eyes)...  celý článek

Deset let od úmrtí Lustiga. Kniha, nadační fond i vzkaz pro mladé

Arnošt Lustig v roce 2010
vydáno 26. února 2021  4:53

Známého spisovatele Arnošta Lustiga odhaluje nová publikace také jako novináře. „Byl novinář dobrodružný, pozorný, vnímavý. Říkal, že se v branži naučil...  celý článek

Pandemie nese i více chodců. MHD pak trpí

Poskalí
vydáno 25. února 2021  17:30

Loňská sezona přinesla enormní nárůst jízd na kole. Praha je na tom podobně jako Vídeň.  celý článek

Češi státu nevěří, jsou švejci

Švejk
vydáno 25. února 2021  5:45

Odkazem na „neposlušné“ odborníky si zdůvodňujeme i vlastní neochotu dodržovat pravidla.  celý článek

Vaše fotky z Prahy