metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie
Gladiators se představí v přímém přenosu proti Bratislavě | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators se představí v přímém přenosu proti Bratislavě

Komerční sdělení V 7. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu se Vysočina Gladiators představí v domácím zápase proti Bratislavě Monarchs. Zápas Na Stoupách odvysílá 5. června v přímém přenosu Premier Sport 2.

Gladiators v letošní sezoně bojují s velkou marodkou. Americký quarterback Ryan Pahos vypadl ze sestavy hned v úvodu sezony, když se zranil v repríze loňského Czech Bowlu proti Prague Lions.

S velkou ztrátou se Gladiators dokázali vypořádat na jedničku. Ze sportovního důchodu povolali sedminásobného Hráče roku Jana Dundáčka. Ten potvrdil, že ze svého umu nic nezapomněl a Gladiators jsou i díky jeho výkonům s bilancí 4 výher a jedné prohry na druhém místě Snapbacks ligy.

V útoku museli v posledních zápasech Gladiators řešit další zranění. Většinu zápasů musel vynechat reprezentační running back Jan Dunovský a v posledním zápase proti Ostravě Steelers nejprve museli hrát také bez Vojtěcha Mašity a následně se zranil také David Calta. Gladiators se s marodkou dokázali vyrovnat a Steelers porazit 24:23.

Po vydřené výhře nad Steelers měli Gladiators volný víkend a mohli si tak odpočinout před zápasem s Monarchs. Návrat zraněných hráčů do sestavy by výrazně jihlavský tým posílil před závěrečnou fází základní části.

Gladiators se představí v přímém přenosu proti Bratislavě

Bratislava se v letošní sezoně vrátila do české ligy a pohybuje se na hranici postupu do semifinále. Zápas proti Gladiators tak bude pro slovenský tým velmi důležitý.

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek