metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 26 °C

Pondělí, 27. května 2019. Svátek má Valdemar.
Gladiators v Paddock lize válcují soupeře. Teď se představí v televizi
Gladiators v Paddock lize válcují soupeře. Teď se představí v televizi | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators v Paddock lize válcují soupeře. Teď se představí v televizi

26. dubna 2019  9:00
Komerční sdělení V Paddock lize amerického fotbalu jsou první sezonu. Po dvou odehraných zápasech byste to ale nepoznali. Nejprve Vysočina Gladiators porazila Brno Sígrs 50:49, teď si vyšlápla i na Aqaponik Ostravu Steelers. V další divoké ofenzivní smršti zvítězili Gladiators 53:48.

Přestože si Gladiators vybudovali náskok 33:7, o vítězství museli bojojvat do samotného konce. „Pro fanoušky to bylo drama do poslední minuty,” potvrdil hlavní trenér Vysočiny, Ondřej Paulus. Steelers se nadechli k velkému výkonu a mířili za vyrovnáním. Tři a půl minuty před koncem snižoval Ondřej Chmela na 47:41 a bylo jasné, že o vítězi zdaleka není rozhodnuto.

Strach o výsledek nesvázal Gladiators ruce. Langford našel passem přes celé hřiště Čermáka, který minutu a půl před koncem pomohl svému týmu odskočit na 53:41. Steelers ještě dokázali půl minutu před koncem zápasu snížit na 53:48, ale na vyrovnání již Ostravě čas nezbyl.

Teď se Gladiators představí v domácím zápase proti Brnu Alligators na stadionu FC Vysočina. Alligators jsou zatím bez výhry a dosavadní průběh Paddock ligy nám ukázal, že se Alligators musí připravit na útočnou lavinu. Fanoušci ofenzivního fotbalu a touchdownů by si tento zápas neměli nechat ujít. Utkání Gladiators - Alligators začíná v sobotu ve 12:00 a poběží v přímém přenosu na ČT sport.

Hlavní zprávy

Děsivá raketová sila se mají otevřít lidem

Toto je nejvyšší místo vrcholu Čihadlo.
vydáno 27. května 2019  5:55

Turistická vyhlídka má vyrůst na druhém nejvyšším pražském kopci. Dříve tu vojáci s raketami v krytech hlídali nebe nad Prahou.  celý článek

RECENZE: Geniální klavírista padl do průměru

Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald.
vydáno 26. května 2019  17:21

Po Bohemian Rhapsody by to měl v kinech těžké každý hudební snímek o slavné pěvecké hvězdě. O to více potěší, že si film Rocketman vyprávějící příběh...  celý článek

Není velký rozdíl mezi tím, jestli se objímáte se ženou, nebo utíkáte před psem, říká primář

Petr Neužil
vydáno 26. května 2019  15:12

Machr. Nejde sice zrovna o termín z lékařských skript, ale profesora Petra Neužila to slovo vystihuje lépe než celé odborné statě. Z kardiologie Nemocnice...  celý článek

Pod dohledem zlatníků jsem si zkoušela vyrobit prstýnek. Povedlo se

Klasická šperkařina připomíná práci zubaře.
vydáno 25. května 2019  15:26

Do jejich obchodu v centru Prahy si zákazníci chodí především pro šperky vyrobené na zakázku. Redaktorka deníku Metro si vyzkoušela práci ve šperkařství...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám