metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 24 °C

Neděle, 26. září 2021. Svátek má Andrea.
Havarijní pojištění je často lepší než připojištění k povinnému ručení | foto: tommaso79 / Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Havarijní pojištění je často lepší než připojištění k povinnému ručení

Komerční sdělení Využíváte pravidelně váš automobil a uvažujete o uzavření havarijního pojištění? Pokud ano, rozhodně byste měli brát v potaz také povinné ručení, které bude doplněno o některá další připojištění. Teoreticky by vás připojištění mohlo vyjít levněji.

Skutečnost je ovšem taková, že komplexní ochranu rozhodně nenabízí. Spolehnout se můžete pouze na určité druhy připojištění. Většinou je optimální v případě připojištění čelního skla nebo střetu se zvěří. Někdy se uvažuje také o vandalismu.

Havarijní pojištění je komplexnější

Určitě byste měli počítat s tím, že havarijní pojištění dokáže pokrýt spousty různých alternativ škody. Jedná se v podstatě o komplexní pojistku. Nikdy nevíte, co se vám může při cestování vaším vozem stát. V prvním případě je zapotřebí jmenovat škodu, kterou způsobíte vy sami na vlastním vozu. Vlastní vinu vám jakékoli povinné ručení v žádném případě krýt nebude. Dále je zapotřebí jmenovat také mnohé další situace, jež může bez problémů havarijní pojistka pokrýt. Jmenovat bychom mohli kupříkladu krádež automobilu, vandalismus nebo cokoli dalšího.

U havarijní pojistky počítejte se spoluúčastí

Určitě, jelikož pojišťovny jsou si jasně vědomé toho, že případné pojistné plnění nebývá nejnižší. Většinou kryje samotný pojistitel 5 % z celkové vyčíslené částky. Minimálně se však často jedná o částku 5 000 korun. Záleží na konkrétní smlouvě o havarijním pojištění. Mnohé slevové kódy nabízejí velmi výhodné pojistky.

Zvládnete to online

Rychle a pohodlně. Uzavření povinného ručení s připojištěním nebo havarijního pojištění nebylo nikdy jednodušší. Často lze velmi jednoduše pojistky porovnávat, uzavřít tu nejvýhodnější a získat třeba přívěsky na klíče nebo nějaké jiné zajímavé předměty, jež se vám mohou následně hodit.

Hlavní zprávy

Na Žižkově se otevřel sklad uměleckého materiálu za odvoz. Místo uren jsou zde hrnce

vydáno 26. září 2021  7:52

První pražský sklad art re use se otevřel na Žižkově. Jeho součástí budou dílny a doprovodný program. Neziskový projekt vznikl za podpory městské části...  celý článek

Vyrazte do trojských zahrad. Zoo slaví, botanická nabízí orchideje

vydáno 25. září 2021  5:26

Na den přesně uplyne v úterý 28. září 90 let od prvního otevření Zoo Praha. Oslavy začnou již v dopoledních hodinách a ponesou se v duchu první republiky....  celý článek

Růst skautingu závisí i na dostatečné kapacitě oddílů

vydáno 24. září 2021  5:58

Tisíce kluků a holek míří do skautských oddílů, najít místo i sehnat klubovnu je těžké. Například podle skautů z obcí v okolí Prahy je na čekacích...  celý článek

Komerční sdělení

Česká reprezentace amerického fotbalu se připravuje na zápas proti Rusku

vydáno 23. září 2021

Český tým nastoupí proti Rusku v Ústí nad Labem k zápasu o konečné pořadí Mistrovství Evropy. Turnaj se měl původně dohrát loni, ale kvůli koronaviru byly...  celý článek

Vaše fotky z Prahy