metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 19 °C

Neděle, 13. června 2021. Svátek má Antonín.
Havarijní pojištění je často lepší než připojištění k povinnému ručení | foto: tommaso79 / Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Havarijní pojištění je často lepší než připojištění k povinnému ručení

Komerční sdělení Využíváte pravidelně váš automobil a uvažujete o uzavření havarijního pojištění? Pokud ano, rozhodně byste měli brát v potaz také povinné ručení, které bude doplněno o některá další připojištění. Teoreticky by vás připojištění mohlo vyjít levněji.

Skutečnost je ovšem taková, že komplexní ochranu rozhodně nenabízí. Spolehnout se můžete pouze na určité druhy připojištění. Většinou je optimální v případě připojištění čelního skla nebo střetu se zvěří. Někdy se uvažuje také o vandalismu.

Havarijní pojištění je komplexnější

Určitě byste měli počítat s tím, že havarijní pojištění dokáže pokrýt spousty různých alternativ škody. Jedná se v podstatě o komplexní pojistku. Nikdy nevíte, co se vám může při cestování vaším vozem stát. V prvním případě je zapotřebí jmenovat škodu, kterou způsobíte vy sami na vlastním vozu. Vlastní vinu vám jakékoli povinné ručení v žádném případě krýt nebude. Dále je zapotřebí jmenovat také mnohé další situace, jež může bez problémů havarijní pojistka pokrýt. Jmenovat bychom mohli kupříkladu krádež automobilu, vandalismus nebo cokoli dalšího.

U havarijní pojistky počítejte se spoluúčastí

Určitě, jelikož pojišťovny jsou si jasně vědomé toho, že případné pojistné plnění nebývá nejnižší. Většinou kryje samotný pojistitel 5 % z celkové vyčíslené částky. Minimálně se však často jedná o částku 5 000 korun. Záleží na konkrétní smlouvě o havarijním pojištění. Mnohé slevové kódy nabízejí velmi výhodné pojistky.

Zvládnete to online

Rychle a pohodlně. Uzavření povinného ručení s připojištěním nebo havarijního pojištění nebylo nikdy jednodušší. Často lze velmi jednoduše pojistky porovnávat, uzavřít tu nejvýhodnější a získat třeba přívěsky na klíče nebo nějaké jiné zajímavé předměty, jež se vám mohou následně hodit.

Hlavní zprávy

Kuřáků ubylo, výrobci proto míří hlavně na mladé konzumenty

vydáno 13. června 2021  5:52

Zapálit si cigaretu přestává být trendy. Vždyť počet Čechů, kteří skončí v rukách koronera, se ročně pohybuje kolem sto tisíc. Přibližně dvacet procent z...  celý článek

V Říčanech u Prahy vznikl nový showroom Peugeot. Koncept je v Česku zcela unikátní

vydáno 13. června 2021  5:39

V Říčanech u Prahy zahájila v květnu provoz nová koncese značky Peugeot. Koncesionář Lenner Motors zde nabízí nejen kompletní modelovou řadu vozů...  celý článek

STRÁŽCE STREAMU: Princezna v časové smyčce a mlsoun s parožím. Dejte si fantasy maraton

Strážce streamu
vydáno 11. června 2021  14:00

Na Netflixu se před pár dny objevily dva fantasy kousky, které stojí za vaši pozornost. Tím prvním je postapokalyptická dobrodružná minisérie Sweet Tooth:...  celý článek

Setkání herců ze seriálu Přátelé. Ross chtěl Rachel i mimo plac

vydáno 11. června 2021  6:51

Přehled nejzásadnějších odhalení, jež nabídnul nový speciální díl sitcomu Přátelé, přináší deník Metro. Koncem minulého měsíce se sešla oblíbená parta z...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám