metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 10 °C

Úterý 5. března 2024. Svátek má Kazimír

Vaše fotky z Prahy

19.11.2023 14:28 Karel Bogner

Po nočním dešti došlo u starých ovocných stromů nedaleko hřiště podél ulice K vodojemu k odlomení poměrně silných větví a vyvrácení jejich kmenů na vozovku této ulice. Bylo jen štěstím, že se tak stalo aniž by došlo ke škodě na zdraví u řidičů a posáde

Po nočním dešti došlo u starých ovocných stromů nedaleko hřiště podél ulice K vodojemu k odlomení poměrně silných větví a vyvrácení jejich kmenů na vozovku této ulice. Bylo jen štěstím, že se tak stalo aniž by došlo ke škodě na zdraví u řidičů a posádek vozidel projíždějících touto ulicí včetně midibusu č. 153 na jeho lince z Košíř do Radlic. Řidiči osobních vozidel společnými silami tyto větve a kmeny provizorně odstranili z vozovky a vyrozuměli hasiče, kteří z blízké hasičské zbrojnice U Waltrovky přijeli toto místo potom zkontrolovat z hlediska silničního provozu a jeho bezpečnosti.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám