metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 8 °C

Neděle 25. února 2024. Svátek má Liliana

Vaše fotky z Prahy

3.12.2023 8:25 Tadeáš Havlík

Již po osmé se o prvním adventním víkendu rozjely do ulic Prahy vánoční tramvaje a autobusy. Premiérově během vydatné sněhové nadílky a s kloubovým autobusem SOR NB18. Trasa vedla od vozovny Střesovice přes Hradčanskou - Letenské náměstí - Strossmayero

Již po osmé se o prvním adventním víkendu rozjely do ulic Prahy vánoční tramvaje a autobusy. Premiérově během vydatné sněhové nadílky a s kloubovým autobusem SOR NB18. Trasa vedla od vozovny Střesovice přes Hradčanskou - Letenské náměstí - Strossmayerovo náměstí - Vltavskou - Bílou labuť - náměstí Republiky - Čechův most - Malostranskou na Staroměstskou. Od zítřka až do 6. ledna 2024 budou jezdit na běžných linkách. Zítra vypraví DP Praha také Mikulášské metro na úseku Dejvická - Želivského a jízdy budou odpoledne. Všem čtenářům deníku METRO přeji příjemné prožití vánočních svátků.


K čemu je Hlídač

Svěřte se nám, redaktoři Metra vám pomohou!

Trápí vás něco ve vašem okolí? Neopravený chodník, nepořádek či chybějící koš? Užili jste si piknik nebo fotbálek s přáteli? Viděli jste havárii? Pošlete nám MMS nebo využijte náš formulář. Vaše fotka se objeví na webu Metro.cz, z vašich zpráv uděláme noviny.

Vzorový formulář

plná velikost
Vzorový
        
        
        formulář

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám