metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie

Holokolo nezapomíná na cyklisty všech propozic a přichází s kolekcí, kde nechybí velikosti až 6XL

  11:15
Praha 20. června 2022 (PROTEXT) - Elitní e-shop Holokolo reaguje na nemalou cyklistickou revoluci, která proběhla v době pandemie a přichází na trh se zcela novou kolekcí i pro ty nejnáročnější cyklisty. Nový soubor cyklodresů nabízí desítky různých designů, splňuje ty nejnáročnější požadavky, a navíc je cenově dostupný. Jedním z cílů firmy Holokolo je dostat na kolo co nejvíce lidí, včetně dětí, proto nabízí velikosti od XS až po 6XL. Stylově tak může na kole vypadat opravdu každý. Jedná se o jedinou kolekci, která myslí skutečně na každého - bez ohledu na věk, pohlaví, velikost, výkonnost nebo i vkus.

Pandemie covidu zamíchala s osudy mnoha lidí ve spoustě směrů. Jedním z typických příkladů je sport. Z důvodu uzavření většiny sportovních areálů začali lidé vyhledávat alternativu k pohybu, který jim uplynulé dva roky ztrpčoval všudypřítomný virus C-19. Už tak oblíbená cyklistika tak zažila doslova boom. Statistiky hovoří jasně. Například v Praze automatické sčítače umístěné na cyklostezkách napočítaly v roce 2020 více než 4,45 milionu průjezdů, což je meziročně téměř o 1,13 milionu více. Sčítače jsou na více než dvou desítkách míst.

Nejen v návaznosti na rostoucí popularitu cyklistiky, ale také pro lepší zážitky z jízdy, zareagoval prodejce cyklodresů Holokolo a vytvořil zbrusu novou kolekci s názvem Holokolo Elite. “Uplynulé dva roky měly v mnoha případech negativní dopad na možnost pohybu, a tak spousta lidí je aktuálně nucena vyhledávat oblečení o jednu nebo dvě velikosti větší, než jsou standardně zvyklí,” říká Andrea Podstrelencová, CEO společnosti Holokolo, a dodává: “Váhových rozdílů, které se začaly v rámci pandemie znatelně objevovat, jsme si vědomi. I proto jsme se pokusili vyjít cyklistům vstříc a nabízíme velikosti od XS až po 6XL.”

Dresy jsou navrženy pro co nejvyšší komfort se zaměřením na mimořádnou prodyšnost, lehkost a pružnost. Samozřejmostí je velmi příjemný materiál a střih, který pasuje na jakýkoliv typ postavy. Cyklistika je vášeň, která v lidech probouzí samé skvělé pocity. Jednotlivé kousky nové kolekce Elite proto nesou názvy pozitivních pocitů – Happy, Optimistic, Passionate, Grateful, Fresh atd. Kolekce je rozsáhlá a nabízí desítky druhů dresů. Zákazníci mohou vybírat z decentních i bláznivých motivů a ve výsledku se sladit s partnerem nebo dětmi. I na ty Holokolo myslí.

Vznik kolekce má za sebou pečlivé přípravy. “Jedna věc jsou designy, na kterých jsme pracovali několik měsíců, druhá, náročnější věc, je pak vývoj a výroba. Trvalo dlouho, než jsme byli naprosto spokojeni s materiálem, střihem a detaily. Každou maličkost jsme pečlivě propracovávali, aby výsledek byl dokonalý. První reakce nám potvrzují, že se dílo povedlo,” zakončuje Podstrelencová.

Společnost Holokolo je jedničkou v prodeji cyklodresů a v ČR působí od roku 2012. Aktuálně působí také na trzích na Slovensku, Maďarsku, Polsku, Slovinsku a Rumunsku. V nabídce má přes 50 tisíc produktů, které doručí do kamkoliv do 48 hodin. Klade důraz zejména na kvalitu nabízeného zboží, které je ale cenově dostupné. Více informací najdete zde.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek