metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 1 °C

Pátek 2. prosince 2022. Svátek má Blanka

HONOR uvádí na čínský trh systém HONOR MagicOS 7.0

  14:36
Šen-čen (Čína) 23. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Zcela nový systém HONOR MagicOS 7.0 umožňuje bezproblémovou spolupráci napříč systémy, zařízeními a ekosystémy a přináší skutečně na míru přizpůsobený uživatelský zážitek ve všech scénářích

Globální technologická značka HONOR dnes oznámila uvedení systému HONOR MagicOS 7.0 na čínský trh. Nejnovější systém HONOR MagicOS 7.0 vylepšuje uživatelský zážitek díky inteligentní konektivitě, chytrým službám, plynulejšímu výkonu a vylepšenému zabezpečení a ochraně soukromí. Přináší také řadu uživatelsky orientovaných řešení, která fungují napříč systémy, zařízeními a ekosystémy, což dokazuje odhodlání značky vytvořit nový inteligentní svět pro každého.

„Systém HONOR MagicOS, který je jednou ze strategických inovací společnosti HONOR, představuje inkluzivní ekosystém s plně modernizovanou softwarovou architekturou pro bezkonkurenční uživatelský zážitek. HONOR MagicOS, který umožňuje bezproblémovou spolupráci mezi zařízeními a ekosystémy, skutečně změní prostředí orientovaná na zařízení na prostředí orientovaná na uživatele," uvedl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR Device Co, Ltd.

Chytrá konektivita usnadňuje život

Funkce MagicRing, nedávno představená spolu s HONOR MagicOS 7.0, umožňuje sdílení služeb mezi systémy a zařízeními. Na rozdíl od manuálního propojení typu point-to-point v tradičních řešeních umožňuje MagicRing společnosti HONOR automatické propojení více zařízení používajících stejný účet při zachování nízké spotřeby energie.

MagicRing propojuje nejen zařízení, ale také služby napříč zařízeními. Toto zcela nové řešení umožňuje uživatelům používat stejnou sadu klávesnice a myši pro více zařízení, přijímat hovory a oznámení na jiném zařízení než na chytrém telefonu a nepřetržitě používat stejné aplikace na různých zařízeních, což uživatelům umožňuje zvládnout v životě více. Díky bezpečnému a plynulému toku služeb a informací napříč zařízeními MagicRing usnadňuje provoz více zařízení a umožňuje uživatelům využívat automatické připojení, rychlé přenosy dat a bezproblémový provoz.

Jako jeden z typických scénářů pro práci na více zařízeních podporuje funkce poznámek HONOR Note offline přístup k informacím, anotaci PDF a synchronizaci zvuku a textu, aby vyhověla pracovním a studijním potřebám uživatelů. Aplikace HONOR Note využívá technologii MagicRing a umožňuje synchronizaci dat a spolupráci mezi různými zařízeními, což uživatelům přináší větší pohodlí.

Chytré služby, které se s používáním zlepšují

Systém HONOR MagicOS 7.0 přináší řadu vylepšení systému Magic Live Engine a díky svým schopnostem rychlého učení poskytuje uživatelům inteligentní doporučení týkající se různých scénářů, čímž jim pomáhá zvládat každodenní úkoly s mimořádnou efektivitou.

HONOR MagicOS 7.0 také představuje funkci Magic Text, která inteligentně rozpoznává text na obrázku a převádí jej do souboru, čímž maximálně zvyšuje produktivitu. Jediným klepnutím mohou uživatelé naskenovat text pomocí fotoaparátu a uložit jej do zařízení jako soubor PDF.

Plynulý výkon pro bezproblémový uživatelský zážitek

HONOR MagicOS kombinuje technologie HONOR OS Turbo X, HONOR GPU Turbo X a HONOR Link Turbo X, díky kterým optimalizuje výkon systému pro co nejlepší uživatelský zážitek.

Nejnovější systém HONOR OS Turbo X využívá při spouštění aplikací technologii přednačítání umělé inteligence, která zvyšuje rychlost a zajišťuje plynulý chod bez lagů. Díky enginu pro vykreslování obrazu s umělou inteligencí poskytuje HONOR GPU Turbo X lepší herní zážitek při vyšších snímkových frekvencích a nižší spotřebě energie. Systém HONOR Link Turbo X, který společnost HONOR sama vyvinula, byl také vylepšen o systém HONOR MagicOS 7.0, který předvídá a zmírňuje problémy se sítí a zajišťuje vysokou kvalitu komunikace.

Vylepšené zabezpečení pro bezstarostnou ochranu

HONOR MagicOS 7.0 je vybaven systémem MagicGuard, který zahrnuje tři vrstvy bezpečnostní ochrany v čipové sadě, operačním systému a aplikaci. Systém HONOR MagicOS 7.0 je vybaven bezpečnostním systémem Dual TEE vyvinutým společně se společností Qualcomm a nabízí šifrování na hardwarové úrovni, které chrání data uživatelů a zajišťuje lepší soukromí a zabezpečení.

Otevřené technologie pro globální vývojáře

Díky systému HONOR MagicOS 7.0 umožňuje společnost HONOR uživatelům, vývojářům a výrobcům chytrých zařízení přejít od prostředí jednoho zařízení k atraktivnější variantě, která je více zaměřena na uživatele a umožňuje konektivitu na nové úrovni.

Na podporu rychlého rozšiřování ekosystému aplikací HONOR zpřístupní společnost HONOR vývojářům z celého světa čtyři základní technologie a systémové služby systému HONOR MagicOS 7.0 – MagicRing, MagicLive, Turbo X a MagicGuard. Díky 22 sadám, které pokrývají pět hlavních scénářů: práci na dálku, fitness a zdraví, chytrou domácnost, chytré cestování a zábavu, umožňuje společnost HONOR svým partnerům společně vyvíjet dílčí řešení pro 32 inovativních funkcí. Kromě toho bude HONOR poskytovat také komplexní integrované vývojářské prostředí na podporu globálních vývojářů, kteří usilují o vytvoření chytřejšího a na uživatele více zaměřeného světa.

O společnosti HONOR

Společnost HONOR je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se ikonickou globální technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvořit nový inteligentní svět pro každého. S neochvějným zaměřením na výzkum a vývoj vytváří technologie, které lidem po celém světě umožňují překonávat hranice a přináší jim svobodu dosáhnout a vykonat více. HONOR nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení vyhovující každému rozpočtu. Její inovativní a spolehlivé prémiové produkty pomáhají svým uživatelům stát se dokonalejší verzí sebe sama.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti HONOR www.hihonor.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese newsroom@hihonor.com

https://community.hihonor.com/

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/c/HonorOfficial

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1953222/image_5003200_20687101.jpg

Kontakt: Yuteng Li, liyuteng@hihonor.com

Hlavní zprávy

Cílem není vysmívat se kartářkám. Analýzu parapsychologie nečekejte, říká Tereza Hofová

vydáno 1. prosince 2022  15:00

Říkají o ní, že se s lehkostí pohybuje mezi komerční i nezávislou scénou, filmem a divadlem, Prahou a Reykjavíkem. Tereza Hofová si v novém snímku...  celý článek

Jaké jsou časté triky kybernetických útočníků? Velký nátlak a časová tíseň

vydáno 1. prosince 2022  8:20

Počet on-line útoků stále roste. Několika účinnými kroky si můžete ochránit peníze.  celý článek

Změny v topení? Mnozí se vracejí ke dřevu a uhlí, evidují to také naše vlastní nosy

vydáno 1. prosince 2022  6:52

Proti blankytnému nebi se rýsuje úzký proužek dýmu z komína. Podobný obrázek vidíme stále častěji. A také to cítíme.  celý článek

Nefunguje vám čip v Lítačce? Revizorovi se neospravedlníte, ale pokutu vám vrátí

vydáno 30. listopadu 2022  18:15

Platný doklad o zakoupení příslušného kuponu vás před pokutou nezachrání. Na každý pád zaplatíte nejméně 50 korun.  celý článek