metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie

Další 2 fotografie v galerii
Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů

Komerční sdělení Smetanovo nábřeží v Hradci Králové bude v sobotu 4. června pulzujícím srdcem města – zdejší náplavka bude totiž hostit další ročník populárního festivalu s názvem Hradecké sportovní hry.

Organizátoři po zkušenostech z předcovidových ročníků a v závislosti na povětrnostních podmínkách očekávají, že se dostaví přes dva tisíce návštěvníků a slibují parádní zábavu.

Akce se stala v tomto roce součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů

„Program je koncipovaný tak, aby si na své přišli aktivní sportovci, děti, jejich rodiče i diváci. Pro juniory jsme nachystali aktivity mající za cíl rozvoj jejich pohybových dovedností. Se speciální kartičkou bude jejich úkolem obejít sedmnáct nachystaných stanovišť, přičemž každý, kdo úspěšně absolvuje všechna, se dočká odměny. Dospělí se mohou zapojit aktivně do některého z turnajů, vyzkoušet si jízdu předváděcími vozy nebo třeba paddleboardy,“ uvedl Marek Trejtnar z pořádajícího sdružení Sport and Culture Entertainment.

Brány festivalu se otevřou návštěvníkům v sobotu v 9 hodin, o hodinu později pak začnou první souboje v rámci turnajů v sedmi streetových sportech. Chybět nebude streetball, fotbal tři na tři či jeden na jednoho, hokejbal, pétanque, roundnet a stolní fotbálek. Děti čeká zábavný sportovní den, úkoly na stanovištích mohou plnit od rána až do 17 hodin. Kromě toho bude v areálu rovněž U-rampa, kde své dovednosti předvedou profesionální jezdci na skateboarech a koloběžkách, kteří posléze děti zasvětí v rámci skateboardové školičky do svých triků.

Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů

„Děti nadšeně sledují profesionály na prknech, a když se s nimi mohou setkat a něco se naučit, je to skvělý okamžik. Vůbec bude celý den pěkně živo, vystoupí i místní sportovní oddíly jako mažoretky, stepaři či gymnastky, od 15 hodin pak naplno spustí také hudba. Průběžně až do afterparty končící ve 22 hodin se prostřídají v produkci interpreti jako jsou DJ Amdman, DJ Rendy B, Raazyph, Dropkid, Dorsey a Bláto,“ nastínil program Marek Trejtnar.

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek