metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 10 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána

Další 2 fotografie v galerii
Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů

Komerční sdělení Smetanovo nábřeží v Hradci Králové bude v sobotu 4. června pulzujícím srdcem města – zdejší náplavka bude totiž hostit další ročník populárního festivalu s názvem Hradecké sportovní hry.

Organizátoři po zkušenostech z předcovidových ročníků a v závislosti na povětrnostních podmínkách očekávají, že se dostaví přes dva tisíce návštěvníků a slibují parádní zábavu.

Akce se stala v tomto roce součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů

„Program je koncipovaný tak, aby si na své přišli aktivní sportovci, děti, jejich rodiče i diváci. Pro juniory jsme nachystali aktivity mající za cíl rozvoj jejich pohybových dovedností. Se speciální kartičkou bude jejich úkolem obejít sedmnáct nachystaných stanovišť, přičemž každý, kdo úspěšně absolvuje všechna, se dočká odměny. Dospělí se mohou zapojit aktivně do některého z turnajů, vyzkoušet si jízdu předváděcími vozy nebo třeba paddleboardy,“ uvedl Marek Trejtnar z pořádajícího sdružení Sport and Culture Entertainment.

Brány festivalu se otevřou návštěvníkům v sobotu v 9 hodin, o hodinu později pak začnou první souboje v rámci turnajů v sedmi streetových sportech. Chybět nebude streetball, fotbal tři na tři či jeden na jednoho, hokejbal, pétanque, roundnet a stolní fotbálek. Děti čeká zábavný sportovní den, úkoly na stanovištích mohou plnit od rána až do 17 hodin. Kromě toho bude v areálu rovněž U-rampa, kde své dovednosti předvedou profesionální jezdci na skateboarech a koloběžkách, kteří posléze děti zasvětí v rámci skateboardové školičky do svých triků.

Hradecké sportovní hry nabídnou přehlídku streetových sportů

„Děti nadšeně sledují profesionály na prknech, a když se s nimi mohou setkat a něco se naučit, je to skvělý okamžik. Vůbec bude celý den pěkně živo, vystoupí i místní sportovní oddíly jako mažoretky, stepaři či gymnastky, od 15 hodin pak naplno spustí také hudba. Průběžně až do afterparty končící ve 22 hodin se prostřídají v produkci interpreti jako jsou DJ Amdman, DJ Rendy B, Raazyph, Dropkid, Dorsey a Bláto,“ nastínil program Marek Trejtnar.

Hlavní zprávy

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek

Komerční sdělení

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

vydáno 29. března 2023

Nejsledovanější informací pro organizátory Novoveského přespoláku v Ostrožské Nové Vsi je nyní předpověď počasí. A není divu. Před rokem je totiž dokázala...  celý článek

Industriální část Smíchova se mění. David Černý tady otevře svou galerii

vydáno 28. března 2023  19:55

Říkalo se mu pražský Manchester, teď tu vzniká zajímavá část města. První velký krok udělá v sobotu.   celý článek

Adaptace jedné z nejslavnějších stolních her jde do kin. Zajdete na filmové Dungeons & Dragons?

vydáno 28. března 2023  15:06

Film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů je podle prvních ohlasů poctivá a vtipná fantasy. Bude se líbit i lidem, kteří o Dračím doupěti nikdy neslyšeli?   celý článek