metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata

Huawei Cloud představuje plán podpory inovačního ekosystému "Go Cloud, Go Global"

  9:50
Bangkok 20. září 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - V Bangkoku začala v pondělí 19. září konference HUAWEI CONNECT 2022. S hlavní přednáškou Unleash Digital vystoupil rotující předseda představenstva společnosti Huawei Ken Hu. Generální ředitel společnosti Huawei Cloud Čang Pching-an, oznámil plány na spuštění nových regionů v Indonésii a Irsku, představil ekosystémový plán "Go Cloud, Go Global" a potvrdil závazek společnosti ke konceptu "Everything as a Service" (EaaS, vše jako služba). Prezidentka globálních marketingových a prodejních služeb Huawei Cloud Jacqueline Shi uvedla, že Huawei Cloud připravuje po celém světě spuštění více než 15 inovací, které se budou týkat nativního cloudu, vývoje umělé inteligence, správy dat, digitálního obsahu, vývoje softwaru a MacroVerse aPaaS.

Podle Kena Hu představují chytré digitální technologie budoucnost. Společnosti, které chtějí dosáhnout rychlého vývoje, proto potřebují přejít na cloud. Společnost Huawei Cloud integrovala více než 240 služeb a více než 50.000 rozhraních API, díky kterým do cloudu přinesla nejnovější technologie a nástroje pro vývoj AI, vývoj aplikací a big data. Její inovace a odborné znalosti nyní pomohou k rychlejšímu a snadnějšímu přechodu na cloud ještě více společnostem.

Společnost Huawei Cloud se zavázala k budování jednotné globální sítě, která umožní přístup k jejím cloudovým službám do 50 milisekund z jakéhokoli místa na světě. Podniky tak již nebudou muset budovat vlastní datová centra. Nyní se Huawei Cloud připravuje spustit nové regiony v Indonésii a Irsku. Do konce letošního roku tak bude mít nasazeno již 29 regionů a 75 zón dostupnosti (availability zones, AZ) pokrývajících více než 170 zemí a regionů.

Čang Pching-an dále představil plán s názvem "Go Cloud, Go Global". V rámci tohoto programu bude Huawei Cloud sdílet své lokalizované zkušenosti získané poskytováním služeb ve více než 170 zemích a oblastech i poznatky z fungování podniků a odvětví v hlavních regionech a přispívat svými technologiemi a řešeními do globálního ekosystému se zaměřením na EaaS. Pomůže tak více podnikům lépe využívat cloud a úspěšněji proniknout na globální trh.

Společnost Huawei Cloud se při budování globálního digitálního ekosystému drží přístupu "by local, for local", tedy od místních pro místní. V příštích třech letech poskytne podporu – optimalizaci nákladů, technickou podporu, vzdělávání podnikatelů a další obchodní zdroje – nejméně 10.000 nadějným start-upům z celého světa. Do programu Huawei Cloud Startup Program se již zapojilo více než 120 podniků v oblasti Asie a Tichomoří.

V neposlední řadě zdokonaluje společnost Huawei také svou špičkovou platformu pro inovace v cloudu. Jacqueline Shi ve svém projevu představila 15 inovativních služeb Huawei Cloud – CCE Turbo, Ubiquitous Cloud Native Service (UCS), Pangu wave model, DataArts LakeFormation, Virtual Live, CodeCheck a CloudTest, KooMessage, KooSearch, KooGallery a další.

Do budoucna se Huawei Cloud chystá dále podporovat podnikatelské sektory prostřednictvím infrastruktury jako služby, technologie jako služby a znalosti jako služby, aby tak díky své filozofii Vše jako služba nastartoval digitální prostředí a vybudoval cloudový základ pro inteligentní svět.

KONTAKT: Eddy Gao

gaoxing18@huawei.com

+66 0638279871

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek