metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 0 °C

Sobota 28. ledna 2023. Svátek má Otýlie

Hybridní SUV WEY Coffee 01 od GWM sklízí chválu

  17:12
Pao-ting 21. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Dne 14. listopadu proběhly zkušební jízdy GWM WEY Coffee 01 pro evropská média, které podnítily vlnu zájmu o inteligentní vozidla s alternativním pohonem.

Zkušebních jízd se zúčastnili novináři z nejvýznamnějších evropských médií, jako jsou STERN.de, auto-illustrierte, AUTONOTIZEN a ACS AUTO. Vůz testovali jak na dálnicích, tak i na polních cestách.

WEY Coffee 01, první SUV automobilky GWM na evropském trhu, využívá její nejnovější hybridní technologii a inteligentní platformu. Během zkušebních jízd si jeho vynikající výkon a pokročilé inteligentní funkce vysloužily od novinářů řadu pozitivních ohlasů.

Renomovaný zpravodajský web STERN.de uvedl, že WEY Coffee 01 je příjemné a pohodové SUV na cestování.

Evropskému trhu nabízí WEY Coffee 01 s hybridní technologií GWM řadu výhod v podobě vynikajícího výkonu a vysoké efektivity. Vůz využívá motor o objemu 2,0 l s turbodmychadlem a dva výkonné elektromotory, které umožňují automatické nastavení výkonu podle jízdních návyků a režimů uživatele.

„Hnací ústrojí WEY Coffee 01 je skvělé. Elektromotor, převodovka a motor dobře spolupracují. Nedochází k žádným rázům ani přerušení napájení. Při zrychlování máme pocit, že sedíme v elektromobilu. Necítíme žádné otřesy nebo výpadky výkonu," uvedl známý automobilový časopis auto-illustrierte.

WEY Coffee 01 je vybaven mnoha inteligentními konfiguracemi, které zkušebním řidičům nabídly pohodlí a bezpečnost zaručenou nejmodernějšími technologiemi. „Za své peníze zde dostanete technologické maximum," řekl po testovací jízdě reportér odborného automobilového média ACS AUTO Markus Rutishauser.

Technologickou úroveň modelu WEY Coffee 01 dokázaly zkušebním řidičům také technické novinky založené na inteligentní platformě GWM, jako je například inteligentní hlasové ovládání a průhledový displej s rozšířenou realitou (Augmented Reality Head-Up Display, AR-HUD).

Profesionální portál pro automobilové recenze AUTONOTIZEN uvedl: „Standardní AR-HUD vozu WEY Coffee 01 dokázal přehledně navigovat v hustém provozu portugalského hlavního města. Správný výjezd z kruhového objezdu zřetelně označuje pohyblivými šipkami. Je lepší než displej současných modelů VW."

WEY Coffee 01 (pro evropský trh) je rovněž vybaven několika inteligentními asistenčními systémy pro řidiče, včetně systému varování před slepým úhlem (Blind Spot Warning, BSW) a aktivního řízení jízdy v pruhu ( Active Lane Control, ALC). Když se řidič chystá předjíždět nebo měnit jízdní pruh, systém BSW mu pomůže zabránit kolizi v mrtvém úhlu a zajistí tak bezpečnou a klidnou jízdu. V září 2022 dosáhl model v testu SAFETY ASSIST organizace Euro NCAP bodového hodnocení 94 %.

Po zkušební jízdě se tým GWM zeptal novinářů na další podněty k vozu. Henry Meng, prezident společnosti GWM Europe, na semináři řekl: „Stále se věnujeme novým technologiím, které by šlo individuálně využít u více našich značek."

V budoucnu plánuje společnost GWM vyrábět více modelů s alternativním pohonem na základě hybridní technologie a inteligentní platformy, které přinesou inteligentnější a kvalitnější jízdní zážitky zákazníkům z celého světa.

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1951713/GWM_Hybrid_SUV_WEY_Coffee_01_Earns_Praise.mp4

KONTAKT: Li Pupu, tel: 13466544432, e-mail: lipupu@dsconsulting.com

Hlavní zprávy

Děti se projedou historickou tramvají se slevou a dozvědí se, kde je Čertův sloup

vydáno 27. ledna 2023  16:30

Dárek k vysvědčení v podobě symbolického jízdného historickou tramvají linky číslo 42 za 65 korun připravila na víkend pro dětské návštěvníky metropole...  celý článek

Příběh o zrodu Chippendales je majstrštyk kabelovky Hulu! Tedy pardon, Disney+

Strážce streamu
vydáno 27. ledna 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Osmidílná minisérie s krkolomným názvem Představujeme vám Chippendales! vypráví příběh o Somenovi „Stevovi“ Banerjee, indicko-americkém podnikateli, který...  celý článek

Made in Czech Republic neznamená ušité v Číně. Češi na sebe mohou být hrdí i v oblasti módy

vydáno 27. ledna 2023  7:11

Ten, kdo se pohybuje na trhu ryze tuzemských módních značek, se s tímhle problémem již mnohokrát setkal a v podstatě s ním téměř každý den bojuje....  celý článek

Nedorazila vám do schránky obálka s volebními lístky pro druhé kolo? Nezmatkujte

vydáno 27. ledna 2023  5:58

Česko volí prezidenta. Pravidla volby se v porovnání s prvním kolem liší jen minimálně.  celý článek