metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 1 °C

Pátek 2. prosince 2022. Svátek má Blanka

Hybridní SUV WEY Coffee 01 od GWM sklízí chválu

  17:12
Pao-ting 21. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Dne 14. listopadu proběhly zkušební jízdy GWM WEY Coffee 01 pro evropská média, které podnítily vlnu zájmu o inteligentní vozidla s alternativním pohonem.

Zkušebních jízd se zúčastnili novináři z nejvýznamnějších evropských médií, jako jsou STERN.de, auto-illustrierte, AUTONOTIZEN a ACS AUTO. Vůz testovali jak na dálnicích, tak i na polních cestách.

WEY Coffee 01, první SUV automobilky GWM na evropském trhu, využívá její nejnovější hybridní technologii a inteligentní platformu. Během zkušebních jízd si jeho vynikající výkon a pokročilé inteligentní funkce vysloužily od novinářů řadu pozitivních ohlasů.

Renomovaný zpravodajský web STERN.de uvedl, že WEY Coffee 01 je příjemné a pohodové SUV na cestování.

Evropskému trhu nabízí WEY Coffee 01 s hybridní technologií GWM řadu výhod v podobě vynikajícího výkonu a vysoké efektivity. Vůz využívá motor o objemu 2,0 l s turbodmychadlem a dva výkonné elektromotory, které umožňují automatické nastavení výkonu podle jízdních návyků a režimů uživatele.

„Hnací ústrojí WEY Coffee 01 je skvělé. Elektromotor, převodovka a motor dobře spolupracují. Nedochází k žádným rázům ani přerušení napájení. Při zrychlování máme pocit, že sedíme v elektromobilu. Necítíme žádné otřesy nebo výpadky výkonu," uvedl známý automobilový časopis auto-illustrierte.

WEY Coffee 01 je vybaven mnoha inteligentními konfiguracemi, které zkušebním řidičům nabídly pohodlí a bezpečnost zaručenou nejmodernějšími technologiemi. „Za své peníze zde dostanete technologické maximum," řekl po testovací jízdě reportér odborného automobilového média ACS AUTO Markus Rutishauser.

Technologickou úroveň modelu WEY Coffee 01 dokázaly zkušebním řidičům také technické novinky založené na inteligentní platformě GWM, jako je například inteligentní hlasové ovládání a průhledový displej s rozšířenou realitou (Augmented Reality Head-Up Display, AR-HUD).

Profesionální portál pro automobilové recenze AUTONOTIZEN uvedl: „Standardní AR-HUD vozu WEY Coffee 01 dokázal přehledně navigovat v hustém provozu portugalského hlavního města. Správný výjezd z kruhového objezdu zřetelně označuje pohyblivými šipkami. Je lepší než displej současných modelů VW."

WEY Coffee 01 (pro evropský trh) je rovněž vybaven několika inteligentními asistenčními systémy pro řidiče, včetně systému varování před slepým úhlem (Blind Spot Warning, BSW) a aktivního řízení jízdy v pruhu ( Active Lane Control, ALC). Když se řidič chystá předjíždět nebo měnit jízdní pruh, systém BSW mu pomůže zabránit kolizi v mrtvém úhlu a zajistí tak bezpečnou a klidnou jízdu. V září 2022 dosáhl model v testu SAFETY ASSIST organizace Euro NCAP bodového hodnocení 94 %.

Po zkušební jízdě se tým GWM zeptal novinářů na další podněty k vozu. Henry Meng, prezident společnosti GWM Europe, na semináři řekl: „Stále se věnujeme novým technologiím, které by šlo individuálně využít u více našich značek."

V budoucnu plánuje společnost GWM vyrábět více modelů s alternativním pohonem na základě hybridní technologie a inteligentní platformy, které přinesou inteligentnější a kvalitnější jízdní zážitky zákazníkům z celého světa.

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1951713/GWM_Hybrid_SUV_WEY_Coffee_01_Earns_Praise.mp4

KONTAKT: Li Pupu, tel: 13466544432, e-mail: lipupu@dsconsulting.com

Hlavní zprávy

Cílem není vysmívat se kartářkám. Analýzu parapsychologie nečekejte, říká Tereza Hofová

vydáno 1. prosince 2022  15:00

Říkají o ní, že se s lehkostí pohybuje mezi komerční i nezávislou scénou, filmem a divadlem, Prahou a Reykjavíkem. Tereza Hofová si v novém snímku...  celý článek

Jaké jsou časté triky kybernetických útočníků? Velký nátlak a časová tíseň

vydáno 1. prosince 2022  8:20

Počet on-line útoků stále roste. Několika účinnými kroky si můžete ochránit peníze.  celý článek

Změny v topení? Mnozí se vracejí ke dřevu a uhlí, evidují to také naše vlastní nosy

vydáno 1. prosince 2022  6:52

Proti blankytnému nebi se rýsuje úzký proužek dýmu z komína. Podobný obrázek vidíme stále častěji. A také to cítíme.  celý článek

Nefunguje vám čip v Lítačce? Revizorovi se neospravedlníte, ale pokutu vám vrátí

vydáno 30. listopadu 2022  18:15

Platný doklad o zakoupení příslušného kuponu vás před pokutou nezachrání. Na každý pád zaplatíte nejméně 50 korun.  celý článek