metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána

Intella X spolu s Polygon Labs představí na konferenci GDC svoji Web3 platformu a hry

  13:06
San Francisco 17. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Intella X, inovativní herní platforma Web3 vyvinutá jihokorejským herním gigantem NEOWIZ, oznámila, že se spolu s Polygon Labs zúčastní nadcházející konference Game Developers Conference (GDC) v San Franciscu.

Očekává se, že tato herní platforma Web3 představí 22. března na stánku společnosti Polygon Labs své připravované hry, včetně střílečky z pohledu první osoby (FPS) „A.V.A", projektu NFT PFP „Early Retired Cats Club" a ukázky připravované MMORPG hry Web3 „EOS Gold", kterou vyvíjí společnost Blue Potion Games.

„Jsme nadšeni, že můžeme na GDC 2023 spolupracovat s Polygon Labs," uvedl mluvčí Intella X. „Stejně tak jsme nadšeni, že můžeme představit naše připravované herní tituly a nabídnout tak s Polygon jedinečný a nezapomenutelný zážitek z hraní na Web3."

„Společnost Intella X dosahuje díky své špičkové platformě a bezkonkurenční nabídce obsahu pozoruhodných pokroků v oblasti Web3 her, což ji staví do pozice předního hráče v oboru," řekl Urvit Goel, viceprezident a vedoucí globálního obchodního rozvoje společnosti Polygon Labs. „Jsme rádi, že ji můžeme představit na stánku Polygon na GDC."

Kromě prezentace svých her uspořádá Intella X během konference také NFT whitelist akci pro svůj nadcházející projekt NFT PFP „Early Retired Cats Club". Účastníci akce se mohou zapojit návštěvou stánku Polygon, kde budou náhodně vybráni výherci, kteří budou mít možnost mintovat jeden z velmi očekávaných projektů NFT PFF v síti Polygon.

Ještě před oznámením prezentace na konferenci Game Developers Conference společnost Intella X nedávno uvedla na trh svou peněženku Intella X Wallet a také první hru ze své herní řady pro rok 2023.

Společnost Intella X navíc nedávno navázala spolupráci se společností IndiGG v rámci kampaně GameOn, což je společná online marketingová kampaň společností INDIGG a Polygon Labs na podporu zdravého hraní Web3 her.

Intella X se chystá v první polovině roku 2023 oficiálně spustit služby své platformy, včetně vlastní decentralizované burzy (DEX), NFT launchpadu a tržiště.

Pokud se chcete dozvědět více o herní platformě Web3 a hrách Intella X, navštivte stánek společnosti Polygon na konferenci GDC 2023.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2034203/Intella_X.jpg

KONTAKT: +82-31-8023-6600, jchung@neowiz.com, Jay Chung

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek