metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 22 °C

Středa 18. května 2022. Svátek má Nataša

Intersolar Europe | Modul řady Niwa společnosti Jolywood Solar září

  13:43
Tchaj-čou (Čína) 13. května 2022 (Protext/PRNewswire) – Trh s distribuovanou fotovoltaikou v Evropě

11. května 2022 byla na výstavišti Messe München slavnostně zahájena výstava Intersolar Europe. Fotovoltaické společnosti a odborníci z celého světa se sešli, aby sdíleli a diskutovali o nejnovějších úspěších v oblasti fotovoltaických technologií. Společnost Jolywood Solar přináší distribuované moduly řady Niwa a ukazuje světu pokročilou technologii typu N a inteligentní řešení. Intersolar Europe je největší a nejvlivnější odborná výstava v oblasti solární energie na světě.

Výstavní stánek společnosti Jolywood je mezi návštěvníky oblíbený – 210 ultra vysokovýkonných modulů a distribuované moduly Niwa přitahovaly značnou pozornost publika, atmosféra byla vzrušená a jednání probíhala jedno za druhým.

Celočerný modul řady Niwa nabízí uspořádání 54 polovičních článků a podporuje oboustrannou výrobu energie s průhlednou zadní vrstvou, takže dosahuje maximálního výkonu 430 W. Celočerný rámeček a destička vytvářejí celočerný modul s mimořádně estetickým dojmem, který nově definuje standard špičkového produktu a dokonale vyvažuje náklady a vzhled. Společnost Jolywood již dříve dosáhla v laboratoři na 182mm velké destičce účinnosti 25,4 %.

Modul 210, nejnovější článkový modul společnosti Jolywood založený na 210mm ultra velké destičce, má v nabídce dvě verze, a to JW-HD120N a JW-HD132N, s maximálním výkonem 635 W, resp. 700 W v závislosti na konkrétní velikosti. Tento modul je vhodný pro projekty v užitkovém měřítku, zejména v poušti.

Ultra vysokovýkonný modul 210 a distribuovaný modul Niwa jsou založeny na technologii J-TopCon2.0 vyvinuté společností Jolywood a vyznačují se technickými vlastnostmi, jako jsou výjimečný výkon, účinnost a nízká míra degradace, jakož i silnými stránkami výrobku, jako jsou vysoká nákladová efektivita, oslnivý vzhled a nízká cena. Jsou široce využívány ve všech scénářích použití, například v rozsáhlých pozemních solárních projektech, střechách obytných, komerčních i průmyslových budov, a jsou široce schvalovány a chváleny zákazníky.

"Je pro nás velkou ctí, že se můžeme zúčastnit výstavy Intersolar Europe a přispět k celosvětovému rozvoji obnovitelných zdrojů energie. Postavení společnosti Jolywood Solar na mezinárodním trhu s fotovoltaickými technologiemi nebude možné bez partnerů z globálního průmyslového řetězce," říká Xie Xiaofan, ředitel divize International Module Business společnosti Jolywood Solar. "Rád bych poděkoval všem klientům, kteří důvěřují společnosti Jolywood Solar a našim produktům. Budeme i nadále spolupracovat, aby čisté zdroje energie přinesly prospěch celému lidstvu."

KONTAKT: Renee Zhang, zhangry01@jolywood.cn , +86-18616342255

Hlavní zprávy

Takhle bude vypadat Vltavská filharmonie. Vznikne díky Dánům

vydáno 17. května 2022  19:33

Praha zná vítěze mezinárodní architektonické soutěže na podobu Vltavské filharmonie, je jím tým dánského studia Bjarke Ingels Group (BIG) v čele s Bjarkem...  celý článek

Plácáme se po ramenou, ale jsme špičkoví škůdci přírody

vydáno 17. května 2022  5:42

Česko patří k pěti nejhorším státům v ochraně přírody v EU. I když v přepočtu na ni dáváme víc peněz, než je unijní průměr.  celý článek

První den oprav na Barranďáku? Auta stála jen na Strakonické

vydáno 16. května 2022  15:30

Ostře sledovaná oprava Barrandovského mostu započala. Na očekávaný dopravní kolaps nedošlo.  celý článek

Na svou exkluzivní trať z Královky na Zvonařku se vrací nostalgická linka číslo 23

vydáno 16. května 2022  12:20

Nostalgická linka jezdí po stejné trase jako před přerušením provozu v březnu 2020.  celý článek