metro.cz

Počasí v Praze

19 °C / 33 °C

Pondělí 27. června 2022. Svátek má Ladislav

Intersolar Europe | Modul řady Niwa společnosti Jolywood Solar září

  13:43
Tchaj-čou (Čína) 13. května 2022 (Protext/PRNewswire) – Trh s distribuovanou fotovoltaikou v Evropě

11. května 2022 byla na výstavišti Messe München slavnostně zahájena výstava Intersolar Europe. Fotovoltaické společnosti a odborníci z celého světa se sešli, aby sdíleli a diskutovali o nejnovějších úspěších v oblasti fotovoltaických technologií. Společnost Jolywood Solar přináší distribuované moduly řady Niwa a ukazuje světu pokročilou technologii typu N a inteligentní řešení. Intersolar Europe je největší a nejvlivnější odborná výstava v oblasti solární energie na světě.

Výstavní stánek společnosti Jolywood je mezi návštěvníky oblíbený – 210 ultra vysokovýkonných modulů a distribuované moduly Niwa přitahovaly značnou pozornost publika, atmosféra byla vzrušená a jednání probíhala jedno za druhým.

Celočerný modul řady Niwa nabízí uspořádání 54 polovičních článků a podporuje oboustrannou výrobu energie s průhlednou zadní vrstvou, takže dosahuje maximálního výkonu 430 W. Celočerný rámeček a destička vytvářejí celočerný modul s mimořádně estetickým dojmem, který nově definuje standard špičkového produktu a dokonale vyvažuje náklady a vzhled. Společnost Jolywood již dříve dosáhla v laboratoři na 182mm velké destičce účinnosti 25,4 %.

Modul 210, nejnovější článkový modul společnosti Jolywood založený na 210mm ultra velké destičce, má v nabídce dvě verze, a to JW-HD120N a JW-HD132N, s maximálním výkonem 635 W, resp. 700 W v závislosti na konkrétní velikosti. Tento modul je vhodný pro projekty v užitkovém měřítku, zejména v poušti.

Ultra vysokovýkonný modul 210 a distribuovaný modul Niwa jsou založeny na technologii J-TopCon2.0 vyvinuté společností Jolywood a vyznačují se technickými vlastnostmi, jako jsou výjimečný výkon, účinnost a nízká míra degradace, jakož i silnými stránkami výrobku, jako jsou vysoká nákladová efektivita, oslnivý vzhled a nízká cena. Jsou široce využívány ve všech scénářích použití, například v rozsáhlých pozemních solárních projektech, střechách obytných, komerčních i průmyslových budov, a jsou široce schvalovány a chváleny zákazníky.

"Je pro nás velkou ctí, že se můžeme zúčastnit výstavy Intersolar Europe a přispět k celosvětovému rozvoji obnovitelných zdrojů energie. Postavení společnosti Jolywood Solar na mezinárodním trhu s fotovoltaickými technologiemi nebude možné bez partnerů z globálního průmyslového řetězce," říká Xie Xiaofan, ředitel divize International Module Business společnosti Jolywood Solar. "Rád bych poděkoval všem klientům, kteří důvěřují společnosti Jolywood Solar a našim produktům. Budeme i nadále spolupracovat, aby čisté zdroje energie přinesly prospěch celému lidstvu."

KONTAKT: Renee Zhang, zhangry01@jolywood.cn , +86-18616342255

Hlavní zprávy

Polovina hospod nám pomřela, ale nevzdáváme se, říká pivovarská rodina z Nupak

vydáno 27. června 2022  17:00

Nupaky leží asi čtyři kilometry západně od Říčan, v těsném sousedství komerční zóny u dálnice D1. Mlaďoučká víska, řeknete si. Ale kdepak. První zmínky o...  celý článek

Není potřeba děti hudebně hladit po hlavičce, říká dirigent a hudební skladatel

vydáno 27. června 2022  14:39

V šapitó Azyl78 na Výstavišti v pražských Holešovicích se podařila zrealizovat adaptace Knihy džunglí v hudební, taneční a scénické podobě režiséra Matěje...  celý článek

MHD čeká méně výluk. Metropole se připravuje na české předsednictví Radě EU

vydáno 27. června 2022  6:02

Už jen pár dní zbývá do okamžiku, kdy se česká metropole stane symbolicky hlavním městem Evropy. V pátek Česko převezme předsednictví v Radě EU. Součástí...  celý článek

Jak vychovávat z dětí vědce? Měli bychom jim jít z cesty, říká sympaťák s violoncellem

vydáno 26. června 2022  17:50

Rozcuchané vlasy, křivě nasazené brýle, mumlání pod fousy a nepřítomný pohled. Tak nějak si představujeme typického vědce. A přesně tak doktor Dominik...  celý článek