metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 22 °C

Středa 18. května 2022. Svátek má Nataša

Investujte s Flexi úvěrem od Cashbot (nejen) do nemovitostí bez dlouhého čekání na finance

  12:11
Praha 11. května 2022 (PROTEXT) - Potřebujete investovat do nemovitosti, ale schválení bankovní půjčky trvá příliš dlouho? Řešením může být Flexi úvěr od Cashbotu.

Co je Flexi úvěr?

Flexi úvěr je půjčka inspirovaná klasickým revolvingovým úvěrem. Můžete ji čerpat až na pět let a v případě nečekaných výdajů (například na rekonstrukci) ji kdykoliv dočerpat do původního limitu. Oproti klasickému revolvingovému úvěru má však řadu výhod. Pokud na peníze spěcháte, tou nejdůležitější výhodou může být rychlost čerpání – peníze na nemovitost můžete čerpat už za 25 dní od podání žádosti.

Jak se liší Flexi půjčka od klasického revolvingového úvěru?

Rychlost schvalovacího procesu však není jedinou výhodou Flexi úvěru.

Flexi úvěr je pružnou půjčkou bez horního limitu čerpání – u toho vždy záleží na individuálních potřebách a situaci. Postupné čerpání už jsme zmínili. Jak přesně funguje?

Půjčku na nemovitost od Cashbotu musíte splácet minimálně jednou ročně. Pokud pošlete například mimořádnou splátku a zjistíte, že potřebujete projekt dofinancovat, můžete Flexi úvěr čerpat opakovaně až do aktuálně dostupného limitu financování. Jedinou podmínkou je splacení celé půjčky do pěti let a pravidelné splácení podle předem nastavených milníků.

Dalším důležitým bodem jsou úroky. Jak je to s nimi u Flexi úvěru? Úroková sazba je navázaná na referenční mezibankovou sazbu PRIBOR, kterou nastavuje Česká národní banka.

Pokud si Flexi úvěr berete na překlenutí doby, než vám půjčí banka, máme pro vás další dobrou zprávu – po 6ti měsících ho můžete splatit zdarma bez dalších poplatků.

Nevíte, jestli je pro vás tento produkt ideální? Využijte zdarma nezávaznou konzultaci.

Jak Flexi úvěr získat?

Získání Flexi úvěru snadné. Na webu www.cashbot.cz/flexi-uver můžete zanechat své telefonní číslo a čas, kdy vám může konzultant zavolat a probrat s vámi vše potřebné. Nebo se rovnou ozvěte na 800 939 495.

Následně se na webu Cashbot online zaregistrujete. Jakmile Cashbot vaši registraci vyhodnotí a obdrží od vás veškeré podklady, posoudí vhodnost nemovitosti jako zástavy k úvěru, projedná s vámi nastavení úvěru, detaily podmínek a navrhne vám částku, kterou můžete k financování získat.

A to je z vaší strany vše. O zápis zástavního práva už se postará Cashbot a poté, co se vše na katastrálním úřadě vyřeší, peníze vám obratem dorazí na účet. Použít už je můžete na cokoliv.

Kontakt:

https://cashbot.cz/

Hlavní zprávy

Takhle bude vypadat Vltavská filharmonie. Vznikne díky Dánům

vydáno 17. května 2022  19:33

Praha zná vítěze mezinárodní architektonické soutěže na podobu Vltavské filharmonie, je jím tým dánského studia Bjarke Ingels Group (BIG) v čele s Bjarkem...  celý článek

Plácáme se po ramenou, ale jsme špičkoví škůdci přírody

vydáno 17. května 2022  5:42

Česko patří k pěti nejhorším státům v ochraně přírody v EU. I když v přepočtu na ni dáváme víc peněz, než je unijní průměr.  celý článek

První den oprav na Barranďáku? Auta stála jen na Strakonické

vydáno 16. května 2022  15:30

Ostře sledovaná oprava Barrandovského mostu započala. Na očekávaný dopravní kolaps nedošlo.  celý článek

Na svou exkluzivní trať z Královky na Zvonařku se vrací nostalgická linka číslo 23

vydáno 16. května 2022  12:20

Nostalgická linka jezdí po stejné trase jako před přerušením provozu v březnu 2020.  celý článek