metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 17 °C

Sobota, 18. září 2021. Svátek má Kryštof.
Dima Skorina | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak vybrat hodinky pro svého partnera

Komerční sdělení Už se vám stalo, že jste nákup hodinek pro svého partnera vzdala, protože vám výběr těch správných hodinek právě pro něj přišel velmi složitý? Nákup hodinek pro partnera, ať už jen tak, nebo k narozeninám či jiné příležitosti, nemusí být nic složitého, pokud dobře známe jeho vkus.

Také je rozdíl, zda hodláme pořizovat hodinky do společnosti, pro běžné nošení do zaměstnání nebo pro sportovní aktivity. Je tedy potřeba si ujasnit tyto základní body. Většina mužů, kteří si na nošení hodinek jakožto módním doplňku potrpí, většinou vlastní více kusů. Což může být i vodítkem.

Někdo se soustředí pouze na jednu značku hodinek, druhý rád vyzkouší vícero značek. Je váš partner otevřený novinkám, nebo spíš konzervativní? Přemýšlejte o jeho práci (tedy o jeho oblečení). Chodí do práce v obleku, nebo tričku a riflích? Máte v plánu pořídit elegantní hodinky do společnosti, hodinky pro běžné nošení nebo je váš přítel vášnivý sportovec? Jiné hodinky bude nosit muž vykonávající kancelářskou práci a jiné muž, který manuálně pracuje v terénu. Pro muže v terénu se budou hodit například hodinky Casio G-Shock, které disponují extrémní odolností vůči prachu i nárazům.

Výběr se tedy nevztahuje pouze k otázkám designu, ale také kolik toho v případě manuálně pracujícího muže musí hodinky vydržet. Výběr správných hodinek podléhá i tomu, pro jakou příležitost jsou hodinky určeny, životnímu stylu, módnímu směru i preferencích značky. Asi se nestane, že si najdete partnera, který nemá žádné hodinky. A pokud ano, sledujte jeho celkový styl. Oblečení, obuv, zda nosí nějaké šperky, batůžek nebo spíš aktovku či notebook přes rameno apod. Tak či onak, darované hodinky by měly být reprezentativní a kvalitní. Rozhodně vyberte renomovanou značku - nikdo netouží nosit laciné hodinky, které toho ani moc nevydrží.

Vitalii M

Design hodinek

To záleží, pro jakou příležitost jsou hodinky určeny. K běžnému nošení, sportování, do společnosti nebo mají reprezentovat v práci? Hodinky pro volný čas nebo sportovní hodinky, které se hodí i pro městský noční život, nemusí být tou nejlepší volbou pro práci v profesionálním prostředí nebo pro pracovní pohovor.

Velikost hodinek

Pro konzervativní, ale elegantní pánské hodinky budete chtít takové, které nejsou příliš objemné (široké a velké). Vybíráte hodinky, které se snadno vejdou pod manžetu košile s dlouhým rukávem? Větší a širší hodinky než 25 milimetrů by byly naprosto nevhodné, pokud nehovoříme o pozici DJ v nočním klubu. I toto mějte při výběru na paměti.

Barevné sladění s oblečením

Pokud budou mít hodinky pro muže hnědý řemínek, měl by mít na sobě váš přítel hnědý opasek a hnědé boty. K černému pásku a černým botám se nejlépe hodí černý nebo stříbrný řemínek. Pokud budou mít hodinky zlaté tóny, bude to chtít mít například zlaté spony v přezce na opasku. Pokud však nosí modrý oblek, můžete mu koupit hodinky s modrým pozadím na ciferníku. Sledujte tedy barvy a styl jeho oblékání.

Iryna Dzvonkovska

Cenová relace hodinek

Ne nadarmo se říká – hledej ve všem střed. Laciné hodinky dobrý nápad nejsou, ale stejně tak ani příliš drahé hodinky, pokud vyloženě nedáváte dar k významné příležitosti a hodinky kupujete pro svého přítele k běžnému používání.

Pokud pracuje v prestižní kanceláři (nebo vykonává pohovory na velmi vysoké pozice výkonného ředitele), pak mu mohou pomoci zapadnout i velmi drahé hodinky - jako jsou třeba Rolex. Ale pro většinu pracovních míst je lépe nenosit příliš drahé hodinky. Jsou totiž mimo dosah většiny pracovníků střední třídy, a to je špatný nápad. Módní doplňky by měly synchronizovat s okolím, tedy tak, že zapadne do stávajícího týmu.

Hlavní zprávy

Politická kampaň je plná lží a „zákroků na penaltu“

vydáno 17. září 2021  14:34

Tématem voleb jsou Andrej Babiš, covid a migrace.  celý článek

Tipy na víkend. Potkat můžete své sousedy nebo vstoupit pod zem

vydáno 17. září 2021  10:57

Deník Metro přináší další tipy na akce, které můžete o víkendu navštívit. Kde strávit čas? Například v českých městech a obcích se už ode dneška koná akce...  celý článek

Hlavu vzhůru! Zamávejte největší vzducholodi světa

vydáno 17. září 2021  8:11

Česko křižuje chlouba hraběte Zeppelina. Sledujte let on-line.  celý článek

Sto kroků do nebe. Tip na rychlý výlet

vydáno 17. září 2021  5:24

Z rozhledny Máminka uvidíte klidně i Krkonoše nebo Šumavu.  celý článek

Vaše fotky z Prahy