metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána
Jarní turnaj H. B. mostové jeřáby cup v Prachaticích prověří stolní tenisty | foto: Jižní Čechy sportují - Petra Valášková

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jarní turnaj H. B. mostové jeřáby cup v Prachaticích prověří stolní tenisty

  15:41
Komerční sdělení Zima se pomalu loučí a přichází čas, kdy se příroda opět zazelená, což připomíná svým názvem i Jarní turnaj H. B. mostové jeřáby cup. Ten v sobotu 11. března sezve hráče stolního tenisu do Prachatic, aby se mezi sebou utkali v rámci 13. ročníku akce.

Organizátoři očekávají, že se zapojí přibližně sedmdesát neregistrovaných hráčů.

Jarní turnaj H. B. mostové jeřáby cup v Prachaticích prověří stolní tenisty

Turnaj se v tomto roce stal také součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

„V roce 2008 jsme nově zakládali náš Sportovní klub H. B. mostové jeřáby. A spolu s tím časem přišel i nápad začít pořádat turnaj, v jehož rámci by se pořádně zapojili rovněž neregistrovaní hráči. Lze tedy říct, že ve své současné podobě představuje náš turnaj ´dva v jednom´. První, samozřejmě ta hlavní, větev je určena neregistrovaným hráčům, kteří alespoň pět let nikde organizovaně nepůsobili. Druhý turnaj, Memoriál Martina Pixy, je pak určen pro šestnáct dvojic pozvaných registrovaných hráčů,“ přiblížil podmínky pořadatel Vladimír Klíma.

Ve Sportovní hale Prachatice si dají hráči ping pongu sraz v sobotu v 9 hodin ráno, kdy je oficiální zahájení. Následně všichni neregistrovaní začnou bojovat v rámci svých skupin, jež jsou koncipované tak, aby každý odehrál minimálně deset zápasů. Souběžně bude probíhat turnaj dvojic pro pozvané hosty, v němž se pořadí sestaví na základě výsledků ve čtyřech skupinách a následně i tzv. turnajového pavouka. Zde každou dvojici čekají dvě dvouhry a jedna čtyřhra.

Jarní turnaj H. B. mostové jeřáby cup v Prachaticích prověří stolní tenisty

„Program bude opět jistě velmi atraktivní i divácky. Očekáváme opět řadu starých známých, jako třeba partu z Buku u Šumavských Hoštic v čele s tamějším starostou Antonínem Mrázem. Stále je rovněž ve hře účast senátora za Strakonice Tomáše Fialy, o němž jsme zjistili, že si rád pinkne, a pozvali jej. Všichni se mohou těšit na zajímavé věcné ceny, mezi nimiž bude například kazeta piv z pivovaru Kamenice nad Lipou a řada dalších ocenění,“ uvedl Vladimír Klíma.

Hlavní zprávy

Jak se chovat k čerstvé mamince? Šestinedělí je pořád ještě velké tabu

vydáno 29. března 2023  18:10

Péči porodní asistentky si ženy musí platit samy.  celý článek

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek